ALMANCA KURSU FİYATLARI

ALMANCA KURSU FİYATLARI


 

Almanca, Batıda yaklaşık yüz (100) milyondan fazla  kişi tarafından konuşulan, temel dillerden birisidir. Dolayısıyla Almanca öğrenirseniz, 100 milyondan fazla  Avrupalıyla ana dilinde konuşulabilirsiniz demektir.

ABD’de Almanca konuşan yaklaşık bir ya da bir buçuk milyon, Kanada’da ve Güney Amerika’nın büyük kolonileri ile Namibya ve Kazakistan gibi uzak ülkelerde dahi beş(500) yüzer bin İnsan bulunmaktadır.

Avrupa Birliği’nin anahtar dili konumundadır, merkezi ve doğu Avrupa pazarlarında kullanımı giderek yaygınlaşmaktadır.

Almanya ABD’nin en büyük Avrupalı ticari partneridir

Avrupa, Rusya, ve Asyanın bir bölümünde, bilimsel ve ticari alanlarda yaygın olarak kullanılan bir dildir.

Fransızca ve İspanyolca’ya göre köken itibariyle Germanik bir dil olan İngilizce’ye daha yakındır ve İngilizce bilenler için öğrenilmesi daha kolaydır.

Almanya Türkiye’nin en önemli ticaret ortağıdır. Türkiye’de 1000 civarında  Alman şirketi faaliyet göstermektedir ve her yıl 3 milyon civarında  Alman turist Türkiye’yi ziyaret etmektedir. Almanca bilenler için iş piyasasında çok daha fazla olanak vardır.

Yüksek öğrenim açısından da Almanya cazip bir ülkedir. Almanca bilenler için Almanya’da yüksek öğrenim birçok farklı fırsat

sunulmaktadır.

 

28 Soru »

 1. Ferda -

  Almanca aile birleşimi ile almanca a1 seviyesi sınıflarının verdiği eğitimin farkı nedir ?

  • a1 eğitimi genel Almanca eğitiminin başlangıç seviyesidir, aile birleşimi de yine başlangıç seviyesinde bir eğitimdir, ancak aile birleşiminde öğrenci sınav odaklı çalıştırılacak, mektup yazmaya yönlendirilecektir.

 2. ali -

  benim 6 yasında oğlumu almanca ingilizce kursuna föndermek istiyorum bununla ilgili bilgi verirseniz sevinirim

  • Merhaba Ali bey, bu yaş aralığında kursumuz bulunmamaktadır, öğrencimizi ancak birebir derslere yönlendirebiliriz.

 3. almanyaya egitım yada evlilik için gidilmesi gerektıgınde hangi seviyede dil ögrenmek gerekir bu kursun süresi ve fiyat aralıgı nedir?

  • Azize Hanım, evlilik için gidecekseniz A1 seviyesinde Almanca eğitimi alıp yine bu seviyede bir sınava girmeniz gerekmektedir.Başarılı olduğunuz taktirde size gönderilecek olan sertifika ile konsolosluğa başvuru yapabilirsiniz.
   Eğitim için ise okulun şartları göz önüne alınır.Taz,vsiye olarak da orada çok sıkıntı çekmemeniz için burada orta seviyeye gelmeniz yararlı olacaktır.

 4. Muharrem Topcu -

  iyi günler ben almanyadan yaziyorum.. benim bi sorum olcakdi.. benim su an nisanlim istanbul kagithanede yasiyo ve evelendikden sonra buraya almanya ya gelecek. dügün seneye olcak ama ben simdiden kendisini bir almanca kursuna yazdirmak istiyorum.. sizin dersleriniz nasil sinavli mi oluyo yani.. buraya gelmek icin benim bildim belirli bir sinav vermesi lazim sizin derslere girse ve sinavlari verse buraya gelmesi icin yeterli oluyo mu.

  • Muharrem Bey, Öncelikle nişanlınızın A1 seviyesinde eğitim alması gerekiyor.AİLE BİRLEŞİMİ dediğimiz bun eğitimler 100 ders saatinden oluşmakta ve öğrencileri A1 sınavına hazırlamaktadır.Yani bu eğitimi aldıktan sonra yine bizim aracılığımızla sınava girip geçmesi yeterli olacaktır.

 5. Muharrem Topcu -

  Tsk ederim. peyki fiyat olarak nekadar oluyo.. benim niyetim aslinda 1 sene boyunca almanca dili orda ögrensin yani dügün olana kadar. dügün seneye olca icin 1 sene egitim görsün yeterili. Bana bi rakam verirseniz seviniri.

 6. Almanca kursalrınızın fiyatını artı hafta sonu varmı ders saatlerini örenebilrmiyim.

  • Evet, Almanca kursları mevcut.Hafta sonu sabah 09:30 ve 13:20 saatleri arasında, hafta sonu öğleden sonra da 15:30-19:10 arasında eğitimlerimiz bulunmaktadır.
   Bir seviye kurs fiyatıda nakit 1090,00 TL ya da taksitli 1190,00 TL şeklindedir.

 7. Muharrem Topcu -

  Bi cevap alabilirmiyim cok sevinirim

 8. Merhabalar,
  Ben Dokuz Eylül Üniversitesi Turizm İşletmeciliği ve Otelcilik 1.sınıf öğrencisiyim.2 sınıfta olan stajımı Almanya ‘ da yapmayı düşünüyorum.Bunun için hangi seviyeden başlamalıyım ve kurs ücretlerinin fiyatı hakkındada bilgi almak istiyorum.Ve bu kurs sonucunda alıcağım sertifikayı staj amaçlı kullanabilecek miyim ?

  • Merhaba Songül Hanım, eğer daha önceden Almanca bilginiz yoksa zaten ilk seviyeden başlamalısınız.Var ise de seviye tespit sınavına girmeniz gerekmektedir.Konuyla ilgili arkadaşlarımız sizi arayacaklardır.

 9. merhaba ben yüksek derecede ingilizce biliyorum ingilizce eğitim veren bi üniversiteden mezun olmak üzereyim almanya da mühendislik yapıcağım için türkiye deki vaktimi almanca kursuna ayırmayı planlıyorum bu yıl sonuna kadar almanca yı intermediate seviyesinde öğrenmem gerekiyor bana fiyat ve kurs başlama zamanlarını söyleyebilrimisiniz kursa gelmem lazım teşekkürler, kurs fiyatları ve başlangıç zamanları A1 ler için nedir ?

  • Merhaba Mustafa Bey, öncelikle hafta içi ya da hafta sonu hangi programa gelebileceğinizi belirlememiz gerekmektedir.Hafta içinde kurslarımız sabah ve akşam programlarında 1 seviye=2 kur için 6,5 ve 8,5 hafta olarak değişmektedir.Hafta sonu gruplarında ise bu süre 12 hafta olmaktadır.Orta seviye ulaşmanız için de 3 seviye=6 kur almanız gerekmektedir.Eğitimlerimiz başlangıçta Türk eğitmenlerle başlar ve ulaştığınız seviyye göre native speakerlar ile devam eder.Kursların başlangıç tarihleri şubelerimize göre değişiklik göstermektedir.İntermediate seviyesine ulaşabilmeniz için, 3 seviye olarak almanız gereken bu eğitimin ücreti 2.490,00 TL-2,690.00 TL arasındadır.

 10. ali -

  merhabalar ismim ali ben a1 dil kursu almak istiyorum lütfen yardımcı olun sefaköyde kalıyorum yeni taşındım çevreyi bilmiyorum nereden alabilirim

  • Merhaba Ali Bey, size en yakın Ataköy/Şirinevler şubemiz bulunmaktadır.Arkadaşlarımız gün içinde yardımcı olmak için verdiğiniz numaralardan size ulaşacaklardır.

 11. fatih karakaş -

  merhaba ben hiç almanca bilmiyorum almanca c seviyesine kadar öğrenmek istiyorum yardımcı olurmusunuz??

  • Merhaba Fatih Bey, Almanca eğitimleri A1 dediğimiz başlangıç seviyesinden başlar ve C2 seviyesine kadar devam eder.Almanca eğitimleri Türk ya da ana dili Almanca olan öğretmenlerle verilir.Bu program her seviye 100 ders saati olmak üzere toplam 600 saatten oluşmaktadır.Uygun olduğunuz zaman dilimine göre de programınızın süresi değişecektir.Hafta içi programlarında bir seviye 6,5-8,5 hafta arasında değişirken hafta sonunda da her bir seviye 12 hafta da tammalanacaktır.

 12. onur -

  ben su nada nişanlıyım ve nişanlım almanyada kalıyor ben evlenince oraya yerleşmeyi düşünüyorum ve dil sınavından gecebilmem için ortalama çak ay kurs görmem lazım ve nişanlım alman vatandaşı böle olması fandalı olurmu

  • ..Merhabalar Onur Bey;

   Öncelikle Allah tamamına erdirsin diyorum :) Almanya’da evlenecekseniz (Aile Birleşimi) adı altında yapılan sınavdan yeterli bir düzeye gelmeniz gerekecektir. Bunun için açmış olduğumuz A1 Düzeyinde Aile Birleşimi sınıflarımız mevcuttur. En fazla 2 aylık bir eğitim ile sınava hazırlıyoruz. İyi Günler Dilerim..

 13. deniz -

  ben almanca ve ingilizce dersi istiyorum lise 1 deyım fiyatlarınız ne ? şubelerınız nerede var ?

 14. Merhaba!
  Ben Marmara Üni.Almanca Öğret.Böl.4.sınıf öğrencisiyim.

 15. Merhaba!
  Ben Marmara Üni.Almanca Öğret.Böl.4.sınıf öğrencisiyim. Daha önce Almanya da bulundum ve eğitimimin bir kısmını orada aldım. On yıldır almanca dersi vermekteyim.(KPDS,ÜDS,SBS,ALMANYA AİLE BİRLEŞİMİ,ÜNİVERSİTE HAZIRLIK SINIF. vs.öğrenci hazırlamaktayım.
  kurumunuza iş başvurusunda bulunmaktayım(ALMANCA ÖĞRETMENLİĞİ)
  Saygıyla Selamlar!

 16. Merhaba,ben Anadolu Üniversitesinde almanca öğretmenliği okuyorum.Hazırlıktan b2-2 seviyesinde mezun oldum ve sizinde almanca kurs verdiğinizi öğrendim.Kendimi geliştirmek adına herhangi bir almanca öğretmeninizin yardımcısı olmak istiyorum.Derse hazırlıkta yanında olmak ve bir şeyler öğrenmek istiyorum.Bunun benim için çok büyük bir fırsat ve sayenizde bana çok büyük katkısı olacağını düşünüyorum. Bu konuda bana yardımcı olursanız çok sevinirim.Görüşmeye gelebilirim bu konuda.Cevabınızı bekliyorum.İyi günle

 17. ben almanca öğrenek istiyorum aile birleşimi değil sadece dilimi geliştirmek istiyorum yardımcı olurmusunuz?

 18. Ben sultanbeyliginde oturuyorum ve a1 sertivikasi var ve kendimi geliştirmek istiyorum bana en yakın kursunuz nerde cevabınız icin şimdiden teşekkür ederim

Bize Sorun »

Lutfen mesajinizin anlasilir olmasina ozen gosteriniz.