ÇOCUKLAR İÇİN İNGİLİZCE KURSLARI FİYATLARI

ÇOCUKLAR İÇİN İNGİLİZCE KURSLARI FİYATLARI


ÇOCUKLAR İÇİN İNGİLİZCE KURSLARI

Çocuk İngilizce kurs fiyatları çok yakında burada….

 

Sizin English olarak yabancı dil eğitiminin en verimli olduğu dönemin çocukluk dönemi olduğu bilinciyle çocuklarımızın İngilizce eğitimine özel olarak önem vermekteyiz.

İngilizce eğitimin en faydalı olduğu dönem çocukluk dönemidir. Bu yüzden bizler SİZİN ENGLISH olarak, çocuklarımızın İngilizce eğitimine fazlasıyla önem göstermekteyiz.

İngilizce çocuk yaşta öğrenilmeye başlanırsa;
» İngilizceyi neredeyse hatasız öğrenir,
» Mevcut okulundaki ingilizce derslerindeki başarıları fazlasıyla artar,
» Kendilerine olan güvenleri artar,
» İletişim yetenekleri gelişir,
» Farklı toplumları ve kültürleri daha rahat anlamaya başlarlar.

Daha detaylı bilgi ve kampanyalı fiyatlar için bizi hemen arayın, çocuğunuzun İngilizce’sini birlikte geliştirelim…

 

13 Soru »

 1. UĞUR AKANNAÇ -

  çocuk grubunuz kaç yaş ile başlıyor.3-6 veya 4-6 gibi yaş gruplarınız var mı?

  • Uğur Bey, eğitimlerimiz 4. sınıf itibariyle başlamaktadır.

 2. Çocuğum bu sene 4. sınıfa başlayacak.
  Ayrıca yabancı dile çok merakı var. Şubeleriniz, programınız ve fiyatlarınız için bilgi istiyorum.
  teşekkürler

  • ..Merhabalar Ayfer Hanım;

   Junıor gruplarımız 9/15 yaş arasıdır. Öncelik ile öğrencinin seviyesi var ise seviye belirleme sınavı yapacağız ve seviyesine göre sınıflara yerleşim sağlayacağız. Cumartesi veya pazar haftanın 1 günü 3 saat şeklinde eğitimlerimiz verilir. Eylül döneminde eğitimi başlatıyoruz, Haziran dönemine kadar devam ediyor. Tek kurluk bir anlaşma isterseniz 990TL taksitli fiyatı vardır.

   Birde 2+1 kampanyamız mevcut, 3 kurluk anlaşmalarda ise ilk kur için 990TL, ikinci kur için 890TL, 3.kur içinse 790TL üzerinden toplam ücreti 12 taksite bölüyoruz. Yani 2670TL/12 oluyor. Detaylar için dilerseniz yarın gün içerisinde irtibat ilede iletişime geçebilirim. İyi Akşamlar Dilerim…

 3. Merhaba ,

  Kızım 2014-2015 yılında 4. sınıf eğitimini okyanuz kolejinde alacak ve bu yıl hafta sonu kurs programını İngilizce olarak değerlendirmek istiyoruz.Kurslarınız ne zaman başlayacak ve ücretleriniz hakkında bilgi alabilir miyim?
  Ayrıca kayıt için ne yapılması gerekiyor?
  Diğer bir konu kurs neticesinde öğrencideki hedefiniz ne olacak?Daha net basit cümlelerle ben onu ingilizce konuşabiliyor olarak görebilecekmiyim?:)))

  • ..Merhabalar Hicran Hanım;

   Çocuk gruplarımız okulların açılması ile beraber başlıyor, 96 saatlik eğitimlerdir ve okullar kapanana kadar devam edecektir. Cumartesi veya pazar haftanın 1 günü ve 4 saat şeklinde eğitim programlarımız mevcuttur. Kayıtlarımız 31 Ağustos’a kadar devam etmektedir. 1 Seviyelik eğitim ücretimiz 990TL olup taksit seçenekleri mevcuttur.

   Öğrencinin alt yapısı varsa seviye belirleme sınavı ile seviyesine göre sınıflarımızdan başlatıyoruz. Yok ise başlangıç düzeyinden başlıyorlar. Tabiki basit cümleler ile yaşlarına uygun dialoglar kurabilecekler ve kelime hazneleri grammar alt yapısıyla beraber güçlenecektir. Tabiki bu yaştaki çocuklarımızdan yetişkinlerimizin düzeyine çıkmalarını da bekleyemeyiz, bu zaman alacak bir şeydir. :)

 4. Banu Ipek -

  Merhaba,
  Oğlum ilkokul 3. Sınıfa geçti.Kursunuza başvurabiliyormuyuz.Bununla ilgili bilgi verirseniz sevinirim.İyi günler…..

  • ..Merhabalar Banu Hanım;

   Evet çocuk gruplarımız okulların açılması ile beraber başlıyor, 96 saatlik eğitimlerdir ve okullar kapanana kadar devam edecektir. Cumartesi veya pazar haftanın 1 günü ve 4 saat şeklinde eğitim programlarımız mevcuttur. Kayıtlarımız 31 Ağustos’a kadar devam etmektedir. 1 Seviyelik eğitim ücretimiz 990TL olup taksit seçenekleri mevcuttur. Sorularınız olursa tekrar yardımcı olurum.

 5. belma güzel -

  merhaba
  benimde kızım ilkokul 3. sınıfa başlayacak bu sene son kayıt tarihinizi 31 agustos demişsiniz kontenjan durumunuz varmıdır?

  • ..Merhabalar Belma Hanım;

   JUNIOR kayıtlarımız gelemeyen velilerimiz için 7 Eylül tarihine kadar uzatılmıştır. Size en yakın şubemizden kayıt işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. İyi Günler Dilerim…

 6. Leyla -

  Merhaba,Ben 8. sınıfa gidiyorum ve ingilizce öğrenmek istiyorum. 2 sene önce Kazakistan’dan geldim ana dilim rusça.Fakat ingilizce kolay ve rahat bir şeklinde konuşmak istiyorum. Bana yardımci olabilir misiniz?Çerkezköyde oturuyorum.

 7. kızım 4. sınıfa başladı bu sene ve takviye olarak ingilizce kursu yazdırmak istiyorum.Kontenjanız
  doldu mu?Kayıt yaptırabilirmıyiz hala ?

  • ..Süreyya Hanım Merhabalar;

   Hangi Şubemizde eğitim düşünüyorsunuz?
   Kontenjan durumunu için sağlıklı bilgi alabilmeniz adına size en yakın şubemizi arayabilirsiniz.

   İyi Akşamlar Dilerim…

Bize Sorun »

Lutfen mesajinizin anlasilir olmasina ozen gosteriniz.