Çocuklar İçin İngilizce Kursu

Çocuklar İçin İngilizce Kursu


Çocuklar İçin İngilizce Kursu

İngilizce dünya üzerindeki hâkimiyetinin gelişmesiyle birlikte,7 den 70 e İngilizce herkes için gerekli hale gelmiştir. Ağaç yaşken eğilir mantığıyla yola çıkarsak küçük yaştaki çocukların İngilizceyi daha çabuk ve kolay öğrendiği gerçeğiyle karşı karşıya kalırız. Dolayısıyla küçük çocukların İngilizce eğitimi çok önemlidir. Uzman kadrosuyla Sizin English çocuklar için İngilizce kursunda da öncü bir eğitim programı uygulamaktadır.

Sizin English çocukların öğrenme becerilerini ve ilgili alanlarını baz alarak sürdürdüğü eğitimde de başarılı bir profil çizmektedir.

25 Soru »

 1. Gözde -

  Ben oğlumun kursa başlamasını istiyorum. Kendisi ilk okul 1. sınıf öğrencisi. Bu yaş grubu için sınıflarınız mevcutmu? Eğer mevcutsa eğitim programı ve fiyatları hakkında bilgi alabilirmiyim. Teşekkür ederim

  • Merhaba Gözde Hanım,

   Eğitimlerimiz 3. sınıftan sonra başlamaktadır.

 2. serap -

  merhaba kızım3. sınıfa gidiyor kursa kayıt ettirebilirmiyim.ücreti nekadar…

  • Serap Hanım, Eğitimlerimiz 4. sınıf itibariyle başlıyor.Yaz döneminde kayıt yaptırabilirsiniz.Öğrencimiz hafta içi yoğun programlarla 2 seviye tamamlayabilir.Ücreti de bu dönem için 1500,00 TL şeklindeydi.Erken kayıt yaptırdığınızda bu ücretten yararlanabilirsiniz ve taksitlendirme yapılabilir.

 3. Merhaba..Kızım ilkokul 4.sınıfa gidiyor ve ingilizce dersi çok zayıf.İngilizce dil kursuna göndermek istiyorum.Nasıl bir yol izlemem gerekiyor,yardımlarınızı rica ediyorum.İyi günler dilerim…

  • Merhaba Alpay Bey, öğrencimiz ilköğretim grubunda ingilizce derslerine katılabilir.Bu programlar hafta sonu öğleden sonra 1 gün şeklinde yapılmaktadır.Bu şekilde İngilizce pratik yapmış olur ve okulda öğretilenle sınırlı kalmaz.

 4. Ben İngilizce kursuna başlamak istiyorum 7.sınıfa gidiyorum nasıl iletişim kurabiliriz…

  • Serkan Bey, arkadaşlarımız gün içinde sizi arayacaklardır.

 5. Eyüp... -

  merhaba yaşım 33 işim geregi yurt dışına cıkıyorum bazen ingilizce öğrenmek istiyorum. cumartesi pazar günleri ders veriliyormu ücretleriniz ne kadar yardımcı olurmusunuz. email atarsanız sevinirim..

  • Merhaba, hafta sonu sabah 09:30-13:20 ya da hafta sonu öğlen 15:15-19:00 programlarımız mevcut.Şu an hafta sonu öğlen programlarımız da 2+1 de kampanyamız bulunmaktadır ve 2890,00 TL olarak ücretlendirilmektedir.

 6. ben yurt dışına çıkmam için nereye başvurmam gerekiyor

  • Merhaba Mihriban Hanım, yurtdışı dil okullarımız ile ilgili olarak gün içinde sizi arayacaklar.

 7. merhaba oğlum bu sene 4.sınıfa geçecek ingilizce kursuna vermek istiyorum fiyat , kaç ders ,ve hangi günlerde olduğu hakkında biligilendirirseniz sevinirim

  • Merhaba Özlem Hanım, çocuk gruplarımız hafta içi sabahta 09:50-13:40 arasında pazartesi, salı, çarşamba ve perşembe günleri yapılmaktadır.Her seviyede toplam 96 ders saati eğitim verilir ve anlayamadıkları, tekrarlamak istedikleri konular için öğrenciler ek ders öğretmenlerinden randevu ile birebir ders alabilirler.Eğitmenleri bu konuda onları destekleyip ofisle irtibata geçirecektir.Bu eğitimin ücreti de 990,00 TL dir ve 2 seviye alınma istenirse de 990,00 + 890,00 TL olacaktır.Taksitle ödeme seçeneklerinden de yararlanabilirsiniz.

 8. ENVER -

  Merhabalar,kızım bu sene i.o 2.sınıfı bitiriyor, ingilizceyi konuşmayı ve konuşulanı anlamayı öğrensin istiyorum fiyat ve yaz program hakkında bilgi verirseniz sevinirim

  • Merhaba Enver Bey, ilköğretim programlarımız haziran sonu itibariyle başlayacak ve her seviyede 96 saatlik programlar yapılacaktır.Öğrenci kendisine uygun sınıflarda, tecrübeli eğitmenlerden ders alacaktır.Ders dışında ek ders hocalarından da anlamadığı konularla ilgili birebir eğitim alabilecektir.Bu eğitimin ücreti bir seviye için 990,00 TL, ikinci seviye alınmak istenirse 890,00 TL ve yine üçüncü seviye de alınmak istenirse 790,00 TL şeklinde olacaktır.

 9. 4 sınıfa bşlayacak kızım zaten üç yıl İngilizce eğitm veren bir okulda okudu. unutmamasını ve geliştirmesini sağlayacağız ama Türkçe konuşarak İngilizce öğreten öğretmenlerden de artık istemiyoruz..
  .Yukarıda fiyatlarınıza baktığımızda ders ücretleriniz oldukça yüksek
  Ders ücretlerini uygun şekilde belirleyerek tarafıma bilgi verirseniz sevinirim.selamlar

  • ..Merhabalar Canan Hanım;

   4. sınıfa başlayacak kızınız için öncelikle bir seviye belirleme sınavı yapacağız. Hangi seviyede ise ona göre sınıf alımlarımız yapılır. Junıor gruplarımızda türk eğitmen kadrosu ile eğitimlerimiz devam eder. 15 Eylül tarihinde kadar erken kayıtlarımız devam etmektedir. 990TL Junıor gruplarımız olup fiyatta her hangi bir oynama yapamamakta olduğumuzu da belirtmek isteriz. İyi Günler Dilerim…

 10. ben 6. sınıfa gidiyorum kursa gitme istiyorum.
  ücret ne kadar.kurs sonunda sertifaka veriyormusunuz. lütfen cevaplayın

 11. Merhabalar 3 yas çocuklar için ingilizce kurslariniz varmı

  • ..Merhabalar Sevim Hanım;

   JUNIOR Gruplarımızın eğitimlerine 8 yaşından itibaren başlıyoruz. 3 yaş için grubumuz mevcut değil. İyi Günler Dilerim..

 12. Merhaba,

  11 yaşındaki oğlum için İngilizce kurs arayışındayım. Bana bu yaş grubu eğitimleriniz hakkında ön bilgi verir misiniz?

  • Hafta sonu grubu var mı? Hangi saatlerde?
  • Haftada kaç saat, 1 kurda toplam kaç saat ders görüyorlar?
  • Sınıf kaç kişi? Yaş ortalaması belli mi?
  • Fiyat ne kadar?
  • Hangi kitaplar kullanılıyor?
  • Dönem ne zaman başlıyor?

  İyi çalışmalar
  Cep: 0530 333 81 62

  • ..Merhabalar Ece Hanım, Sevda Hanım ile telefon ile iletişime geçmiş ve yarın için randevu oluşturmuşsunuz. Kadıköy Şubemizdeki arkadaşlarımız yarın sizlere yardımcı olacaklardır. İyi Günler Dilerim..

 13. Yeriniz nerde adres verebilirmisiniz?3.sinif gidiyor baslayamazmi by sene

 14. Merhaba,
  5.Sınıf öğrencisi bir oğlum var.
  Destek almasını istiyorum, hafta içi tam gün okulda olduğundan hafta sonu grup uygun. Ayrıca yerinizi bilmiyorum, servis şansımız varmıdır? Güngören de yiz sizin yeriniz nerede ve kurs sonunda sertifika olayınız varmı?
  Yukarıda belirtiğim hususlar göz önünde olarak fiyat bilgisi verirmisiniz? Mail yada telefonla bilgilendirme yaparmısınız.
  Teşekkür ederim iyi çalışmalar.

Bize Sorun »

Lutfen mesajinizin anlasilir olmasina ozen gosteriniz.