ELEMANTARY İNGİLİZCE KURSLARI FİYATLARI

ELEMANTARY İNGİLİZCE KURSLARI FİYATLARI


Elementary Başlangıç Seviyesi İngilizce Kursu Fiyatları

Kısa süreliğine kampanyalı İngilizce kursu fiyatları:

1 seviye
Kurs Saati : 160 saat
Kurs Fiyatı: 1090-1390 tl arası
2 seviye alana bir seviye bedava
Kurs Saati :480 saat
Kurs Fiyatı: 2590-2990 tl arası
 • Kursiyerlerimiz 400-600 arası kelime öğrenirler.
 • Kursiyerlerimiz basit zaman dilimlerini öğrenirler.
 • Kursiyerlerimiz, günlük ihtiyaçlarını karşılayabilecek basit düzeyde konuşmalar yapmaya başlarlar.

44 Soru »

 1. zeliha -

  hiç ingilizce seviyem yok. daha önce lisede ne gördüysem o var. ithalat ihracat yapan bir firmada çalışıyorum, kursa ne kadar gitmeliyim konuşmak ve yazmak için? teşekkürler

  • En az orta seviyeyi yani intermediate bitirmeniz gerekmektedir.Akşam programında gelirseniz yaklaşık 9 ay sürecek bir program olur.

 2. izmirli -

  kpds den 65 almam gerekiyor. sizce ne yapmam gerekiyor?

  • Önce seviyenizi belirleyip, ona göre de bir program oluşturmak gerekiyor.İnter seviyesindeyseniz kpds için çalışabilirsiniz.

 3. Kartal // -

  ..Görüştüğüm yabancı dil kurslarında saat farklılıkları görüyorum, sizde 1 seviyenin 160 saat olmasının sebebi nedir?

  İyi bir eğitim almak istiyorum ve bu yüzden kafamda soru işaretleri kalsın istemiyorum.

  Şimdiden teşekkür ederim…

  • Öncelikli olarak 120 saatin altında kalanlar 1 seviye değil ancak 1 kur olabilirler. Zaten kullandığımız kitapların her bir seviyesinin yurt dışında bitirilmesi 128 saati bulurken, burada daha az ders almanın bir mantığı yoktur.Ne kadar çok pratik yapma şansınız olursa yabancı dilinizi o kadar geliştireceksiniz.

 4. AYŞE DEMİR -

  merhaba ben yurt dışında yerleşmeye karar verdim,orda zorluk çekmemek için hangi seviyede olmam gerekiyor?

  • Upper seviyesinde olmanız sizin için iyi olacak ve gittiğinizde alışma sürecinizi kısaltacaktır.

 5. ECEBİLGİLİ -

  merhabalar ben ingilizce eğitimleriniz hakkında bılgı almak istiyorum kaç saat egitim veriyorsunuz hocalarınız yabancımı eğiitm programlarınız nasıl eğiitm aldıktan sonra ne kadar ilerlemiş olucam ve kendimi rahatca ifade edebilecekmiyim

  • her seviye için 160 ders saati eğitim verilir, hocalar başlangıçta Türk, seviye ilerledikçe de yabancı ağırlıklı olarak değişecektir.Orta seviyeyi bitirmiş bir öğrenci kendini iyi bir şekilde ifade edebilecek duruma gelir.

 6. gecem aktepe -

  merhaba toefla hazırlanıyorum girceğim kurum için 70 yeterli oluyor ama kaç puan alırsam her yere rahatlıkla girebilirim teşekürler…

  • Toefl dan genelde istenilen puan 80 ve üzeridir.Tabi bazı kurumlarda farkedebiliyor.

 7. ben sıfırdan başlayacağın ve araştırma yapıyorum benim sormak istediğim ders saatlerini kendim belileyebiliyormuyum çünkü ben mağazada çalışıyorum ve hafta içi 3 gün 2 de işbaşı yapıyorum ve bir gün iznim var bu saatlere uygun ders programı varmı bilgi için şimdiden teşekkürler…

  • Merhaba Ümit Bey,

   Ders saatleri daha önceden belirlenmiş şekildedir.Ancak gelemediğiniz zamanlarda ek ders hocaları ile birebir olarak ders talep edebiliyorsunuz.Hafta içi sabah programlarımız da 09:50 de başlayıp 13:30 da tamamlanmaktadır.Hangi şubemiz size yani işyerinize yakın olursa sizi oraya yönlendirebiliriz.Başlangıç seviyesi de elementary dediğimiz program olacaktır.

 8. mehmet -

  ingilice öğrenmek istiyorum ne yapmam lazım başalangıç olarak

  • Merhaba Mehmet Bey,

   Öncelikle kursa gelip seviye tespit sınavı olmanızı öneririz.Böylece planımızı netleştirip, nereden nereye kadar devam etmeniz gerektiğini ve bunun hangi süreler de ne kadar zaman alacağını belirlemiş oluruz.Eğer başlangıç seviyesindeyseniz de en az 3 seviye almanızı tavsiye ederiz, sonrasında imkanlarınız doğrultusunda yutdışı dil okullarından yararlanabilirsiniz.Akademik bir sınav hedefiniz varsa da sizi sınava göre gelemniz gereken seviyeye ve sonrasında sınav hazırlık programalrına yönlendirebilriiz.

 9. bir kaç cümle biliyorum yabancı arakadaşlarım var onlarla konuşuyorum ama konuşurken ceviri yada sözlük kullanıyorum aklımda kalan bir kaç cümle yani genel ingilizceyi, yazmayı ve konuşmayı öğrenmek istiyorum

  • Merhaba Selami Bey, arkadaşlarınızla iletişim içinde olmanız iyi, ama tabi bu işi iyi bi şekilde öğrenmek için yardım almak gerekiyor, bir kursa başlayın ve yine arkadaşlarınızla da konuşmaya devam edin.Öncelikle seviye tespit sınavına katılırsanız başlamanız gereken seviyeyi ve ne kadar zaman devam etmeniz gerektiğini de belirleyebiliriz.

 10. meraba, ben meslek lisesi öğrencisiyim ben tenseleri çok karıştırıyorum. ingilizcem normalde iyiydi ama bu sene kötüleşti anlayabiliyorum dahada geliştirmek istiyorum akıcı bir şekilde konuşmak ve anlamak istiyorum ne yapmam gerekir detaylı bilgi verirseniz sevinirrim.

  • Merhaba Gizem Hanım, muhtemelen unuttuğunuz konular ve kelimeler olmuştur.Bunlar için seviyenizi belirledikten sonra kursa gidip, pratik yapmanızda fayda var.Ders saatleri dışında konuşma, dinleme, okuma gibi ek derslerden de yararlanmanız durumunda İngilizcenizi ileri seviyeye ulaştırabilirsiniz.

 11. melek -

  BEN LİSE BİRİNCİ SINIFTAYIM VE TENSE LERİ BİLİYORUM. KELİME EKSİĞİM VAR.. CÜMLE KURUP KONUŞAMIYORUM. TELEFFUZDA DA SORUN VAR. BU DERSLERE DE ATKİ EDİYOR . İNG PUANI ÇOK ETKİLİ 6 DERS GÖRÜYORUZ. SINIFTAKİLERİN İNG ÇOK İYİ. O YUZDEN BEN GERİDE KALIYORUM . HANGİ SEVİYEDE EĞİTM ALMALIYIM ?

  • Melek Hanım anlattığınız bilgilerle seviyenizi ölçemeyiz, bunun için size en yakın şubemize uğrayabilir ve ücretsiz olarak seviye tespit sınavına girebilirsiniz.

 12. Dokuz Eyl. Hazırlık sınıfını bu yıl bitircem, elemantary den başladım, pre-int sonrada interm. Bitircem yazın da 1-2 ay kurs düşünüyorum ücret ne olur.

  • Kurs ücretleri hangi programa ve hangi gruba geleceğinize bağlı olarak değişmektedir.En kısa programımız 9 hafta ve hafta içi gündüz programıdır.

 13. büşra -

  hiç ingilizcem yok ve kpds den 65 almam gerekiyor ne kadar sürelik bi kurs gerekir?

  • Büşra Hanım, herhangi bir İngilizce bilginiz yoksa, öncelikle genel ingilizce kurslarından başlayıp 3 seviyeyi tamamlamanız gerekmektedir.Hafta içi gelebilirseniz bu eğitimi 7-9 ay arasında hafta sonu gelirseniz de 12 ay da tamamlarsınız.Bu eğitimden sonra YDS programına geçip yine yaklaşık bir 3 aylık programa katılmanız gerekecektir.

 14. adem -

  meraba ben ingilizce öğrenmek istiyorum ama hiç bir bilgim yok sıfırdan öğrenmek istiyorum hangi programdan başlamalıyım.

  • Merhaba Adem Bey, hiç bir bilginiz yoksa yetişkinler için başlangıç seviyesi olan “Elementary” olarak adlandırılan seviyeden başlayabilirsiniz.Hafta içi ya da hafta sonu size uygun olan saatleri tercih edebilirsiniz.

 15. fatih güreş -

  ben istanbul üniversitesi tıp fakültesi öğrencisiyim bu sene kazandım.hem erasmus hem de work and travel vb programlarla ve ayrıca arkadaşlarla bireysel olarak avrupa ya seyahat düşünüyorum yani hem tıp sektöründe hem de gezmek amaçlı nasıl bi program takip etmem gerekir toplam süre ve toplam fiyat hakkında bilgilendirme alabilir miyim? ing seviyesi olarak elementary seviyesi ve pre-intermediate seviye ingilizce alt yapısı var ama ben elementary seviyesinden devam etmek istiyorum tabi sizin test ölçekleriniz de vardır.

  • ..Merhabalar Fatih Bey;

   Yurtdışı eğitim düşünüyorsanız sizi 0216 348 93 93 numaralı (yurtdışı eğitim departmanımıza) yönlendirebilirim. Ama eğer diyorsanız belli bir seviyeye kadar genel ingilizce eğitimi alıp daha sonra yurtdışı düşünüyorum onunla ilgili ayrı bir bilgilendirme yapabilirim.

   Genel ingilizce eğitimlerimiz;

   Elementary
   Pre intermediate
   İntermediate
   Upper İntermediate
   Advanced

   olmak üzere toplam 5 seviyeden oluşur ve her seviyemiz de 160 ders saatidir.
   Seviye sonlarında yapılan sınavda okuma/yazma/konuşma/dinleme olarak eğer %60 bir başarı sağlarsanız bir üst seviyeye geçirebiliyoruz. Eğer %60 başarının altında kalırsanız devamsızlıklarınızın 24 saati aşmaması koşulu ile her seviye de 1 kalma hakkınız vardır ve o seviyeyi ücretsiz olarak tekrar veriyoruz. Eğitimimizin garantisi de buradadır.

   Elementary dediğimiz başlangıç düzeyinde türk eğitmenler ile eğitime başlatırız.
   Pre intermediate ve İntermediate seviyelerine geldiğiniz zaman eğitiminizin %60′ını yabancı eğitmenler, grammar ile ilgili sorularınız için %40′ını türk
   eğitmenler ile devam ettiririz.
   Upper İntermediate ve Advandec seviyeleri ise ileri seviyeler olduğu için %100 yabancı eğitmen kadrosu ile eğitiminizi bitiririz.

   Bunlar alacağınız genel sınıf eğitimlerinizdir. Bir de bunların dışında her hafta kaçırdığınız, gelemediğiniz ve telafi ihtiyacı hissettiğiniz anlarda 1 gün 45 dakika olarak istediğiniz gün ve saatte özel ders alma hakkınız vardır. Böylece eğitimlerinizden de geri kalmamış olacaksınız.

   Haftanın 7 günü ücretsiz olarak katılabileceğiniz ilk iki seviyede grammar ve kelime sınıflarımız, sonraki seviyeler içinse konuşma sınıflarımız da mevcuttur.

   Aynı zamanda internet sitemizden her öğrencimiz, online eğitim bölümüne üye olup, kelime sınıflarının canlı ders anlatımlarını takip edebilir.

   Yurtdışı eğitimlerde minimum pre intermediate düzeyinde bir ingilizcenizin olmasınında daha sağlıklı olacağını belirtiyoruz.

   Fiyatlarımız ve kampanyalarımız ile ilgili derya.ozturk@Sizinenglishtr.com adresinden bana ulaşabilirsiniz. İyi Akşamlar Dilerim…

 16. Merhaba .ingilizce bilgim vardi yeteri kadar ama 1 yıl süreyle üniversite sınavına hazırlandığım için pratik yapma fırsatım olmadığı için her şeyini unuttum diyebilirim .Bu yüzden sıfırdan başlamak istiyorum ama sadece hafta sonu boş zamanım var .hafta sonlarında da ders var mi acaba ?

  • ..Merhaba Ebru Hanım;

   Programınıza uygun haftasonu sınıflarımız mevcuttur, haftasonu sabah 09:50 / 13:30 arası – haftasonu öğleden sonra programlarımız da 15:30 / 19:10 arasıdır. Dilerseniz eğitim sistemimiz ile ilgili de iletişim kurarak bilgi aktarımında bulunabiliriz. İyi Günler Dilerim…

 17. nida -

  Merhaba, ben İngilizce öğrenmek istiyorum ama sıfırdan başlamak istiyorum ve ygs sınavına yönelik hazırlıyor musunuz bunun hakkında bilgi verebilir misiniz ? Tesekkurler..

 18. isaac -

  ben ingilizce kursuna kaydolmak istiyorum bir seneliğine kocaeli üniversitesinde eğitim göreceğim önümüzdeki sene erasmus programı ile yurt dışında eğitim görmek istiyorum ingilizce başlangıcım da yok bu yüzden..
  bir sene boyunca ingilizce ne kadar öğrenebilirim yurt dışında eğitim görebilecek kadar öğrenebilir miyim ve son olarak
  kurs ücreti ne kadar bana bu konularda nasıl yardımcı olabilirsiniz teşekkür ederim…..

  • ..Merhabalar İsa Bey;

   Yurtdışı eğitim düşünüyorsanız sizi 0216 348 93 93 numaralı (yurtdışı eğitim departmanımıza) yönlendirebilirim. Ama eğer diyorsanız belli bir seviyeye kadar genel ingilizce eğitimi alıp daha sonra yurtdışı düşünüyorum onunla ilgili ayrı bir bilgilendirme yapabilirim.

   Genel ingilizce eğitimlerimiz;

   Elementary
   Pre intermediate
   İntermediate
   Upper İntermediate
   Advanced

   olmak üzere toplam 5 seviyeden oluşur ve her seviyemiz de 160 ders saatidir.
   Seviye sonlarında yapılan sınavda okuma/yazma/konuşma/dinleme olarak eğer %60 bir başarı sağlarsanız bir üst seviyeye geçirebiliyoruz. Eğer %60 başarının altında kalırsanız devamsızlıklarınızın 24 saati aşmaması koşulu ile her seviye de 1 kalma hakkınız vardır ve o seviyeyi ücretsiz olarak tekrar veriyoruz. Eğitimimizin garantisi de buradadır.

   Elementary dediğimiz başlangıç düzeyinde türk eğitmenler ile eğitime başlatırız.
   Pre intermediate ve İntermediate seviyelerine geldiğiniz zaman eğitiminizin %60′ını yabancı eğitmenler, grammar ile ilgili sorularınız için %40′ını türk
   eğitmenler ile devam ettiririz.
   Upper İntermediate ve Advandec seviyeleri ise ileri seviyeler olduğu için %100 yabancı eğitmen kadrosu ile eğitiminizi bitiririz.

   Bunlar alacağınız genel sınıf eğitimlerinizdir. Bir de bunların dışında her hafta kaçırdığınız, gelemediğiniz ve telafi ihtiyacı hissettiğiniz anlarda 1 gün 45 dakika olarak istediğiniz gün ve saatte özel ders alma hakkınız vardır. Böylece eğitimlerinizden de geri kalmamış olacaksınız.

   Haftanın 7 günü ücretsiz olarak katılabileceğiniz ilk iki seviyede grammar ve kelime sınıflarımız, sonraki seviyeler içinse konuşma sınıflarımız da mevcuttur.

   Aynı zamanda internet sitemizden her öğrencimiz, online eğitim bölümüne üye olup, kelime sınıflarının canlı ders anlatımlarını takip edebilir.

   Yurtdışı eğitimlerde minimum pre intermediate düzeyinde bir ingilizcenizin olmasınında daha sağlıklı olacağını belirtiyoruz.

   Fiyatlarımız ve kampanyalarımız ile ilgili derya.ozturk@Sizinenglishtr.com adresinden bana ulaşabilirsiniz. İyi Günler Dilerim…

 19. oğlum 2005 mayıs doğumlu.ingilizce öğrenmesini istiyorum.ne yapabilirim

 20. Merhaba arkadaşlar ben Sizin tan aldığım kurları askerlik nedeniyle gidemediğimden satıyorum ilgilenen arkadaşlar bana ulaşırlarsa daha uygun fiyata devredebilirim tel:05369650516

 21. Ebru -

  İyi günler. Ben üniversiteyi yeni kazandım, yok denecek seviyede İngilizce biliyorum. Düzgün İngilizce konuşup yazabilmem için kaç seviye gerekli ve ücreti ne olur? Programa haftasonu katılmak istiyorum,toplamda kaç saat gelmem gerek?

  • ..Merhabalar Ebru Hanım;

   Öncelikle ingilizce eğitimlerimiz A2 Elementary dediğimiz başlangıç düzeyinden başlayıp, C2 Advaced dediğimiz ileri düzeye kadar toplamda 5 seviyeden oluşan programlardır.

   Her seviyemiz 160 saat olup, seviye sonlarında yapılan sınavda %60 başarı gösteremediğiniz taktirde ücretsiz kur tekrar haklarıyla eğitim garantisini sunmaktayız.

   Telafi amaçlı kaçırdığınız veya anlamadığınız dersleriniz için her hafta 50 dakikalık özel dersleriniz olacaktır.

   Son olarakta derslerinizin dışında konuşma sınıfları / kelime sınıfları / grammar sınıfları gibi ek aktivitelere katılım sağlayabileceğiniz sınıflarımız mevcuttur.

   Kampanyalı fiyatlarımızı mail adresinize göndermiş bulunmaktayım, oradan inceleyebilirsiniz. :)

   Sorularınız olursa tekrardan yardımcı olurum…

 22. Duran -

  merhaba. ben ingilizce öğrenmek istiyorum ama hiç bilgim yok nereden başlamalıyım

  • ..Merhabalar Duran Bey;

   İngilizce alt yapınız olmadığı için Elementary dediğimiz başlangıç düzeyinden başlayacak şekilde bir eğitim planlaması yapılması gerekecektir. Yeni açılacak olan sınıflarımız bu ay içerisinde başlayacaktır. Size en yakın şubemizden detaylı bilgi alarak eğitim planlamanızı yapmalarında yardımcı olmaları için detaylı görüşme sağlayabilirsiniz.. İyi Günler Dilerim.

 23. merhaba ; derslikler kaç kişilik ve bire bir derslerde verilmektemi ?

  • ..Merhaba Kadir Bey;

   Sınıflarımız 8/15 kişi arasındadır. Birebir özel derslerimiz de mevcuttur.

 24. salih şahin -

  Dil kursuna gidebilmek için zamanım olmuyor hafta içi ve hafta sonu saatlerinizi paylaşır mısınız. İngilizce bilgim anlıyorum ancak konuşamayan cümle kuramayan cinsten.Bunun için hangi program kaç ay ve kaç lira ödeme bana patlar bilgilendirirseniz sevinirim.Buna göre bir yol haritası çizmek istiyorum

Bize Sorun »

Lutfen mesajinizin anlasilir olmasina ozen gosteriniz.