En İyi İngilizce Kursu

En İyi İngilizce Kursu


EN İYİ İNGİLİZCE KURSU

İngilizcenin dünya üzerindeki hakimiyetinin genişlemesiyle artan dil eğitimi talebi özellikle İstanbul olmak üzere Türkiye’nin hatta dünyanın pek çok yerinde dil eğitimi veren kurumların artmasına neden olmuştur.

Eğitimin önemli merkezlerinden biri olan İstanbul ise dil eğitimi veren kurslar için ev rolü üstlenmektedir. Gün geçtikçe artan taleple birlikte İngilizce kursu sayısı da oldukça fazlalaştı. Peki bu kadar seçenek arasında doğru kursu nasıl bulacağız?

Artan ihtiyaçtan faydalanmak için az ders saati ve stajyer öğretmenlerle eğitim vererek kursiyerlerinin hiç düşünmeyen kursları nasıl eleyebiliriz?

Sorunun cevabı ise araştırmak. Dil eğitimi konusunda en güvenilir kurumlardan biri olan Sizin English Language Center yetkilileri belirtmektedir;  “Kursunuzu seçmeden önce mutlaka referanslarına bakın. İnternetten kursu ve kurs hakkındaki şikayetleri tek tek araştırın. Kurumun referanslarını mutlaka inceleyin. Kalitesinden emin olduğunuz bir kursu tercih edin. Seçiminizi yaparken ders saatinin İngilizce eğitimindeki önemini de dikkate alın. Sizin English olarak bizim öncelikli hedefimiz katılımcılarımıza en iyi eğitimi vermektir. Kalitesi “World Consumer Academy” tarafından iki sene üst üste tescillenen tek dil kursuyuz. Bunun yanı sıra 160 saatlik eğitimiyle bir kurda en fazla ders saati veren kurum olma gururunu taşımaktayız.”

Üç farklı şehirde 9 adet şubesi olan ve son iki yılda %50 büyüyen Sizin English kurulduğu günden beri 7000’den fazla öğrencisine Genel İngilizce, TOEFL, IELTS, KPDS, ÜDS, GMAT, SAT ve TOEIC eğitimi vermiştir. Sizin English’in her şubesi genel merkez tarafından yönetilmektedir; franchise olmaması da öğrencilerine verdiği eğitimin kalitesine oldukça önemli bir katkı sağlamaktadır. Düzenli olarak yaptığı sosyal sorumluluk projeleriyle de adından sık sık söz ettiren Sizin English öğrencilerine kur tekrar hakkı tanıyan ender kurumlardan biri olma özelliğini de taşımaktadır.

2 Soru »

  1. ingilizce eğitiminiz toplamda ne kadar sürüyor? 3 arkadaş kursa başlamayı düşünüyoruz fakat vardiyalı çalışıyoruz haftanın sadece 1 gününü ayırabiliriz o da pazar günü dolayısı ile buna göre bir kurs düşünüyoruz bilgilendirirseniz seviniriz

    • Tuğçe Hanım, her bir seviye hafta sonunda 16 hafta sürmektedir ve cumartesi pazar 2 gün şeklinde yapılmaktadır.Sizin sadece 1 gününüz uygunsa arkadaşlarınızla birlikte SİZİNVIP dediğimiz sınıflardan oluşturulabilir.Bir günde alabileceğiniz ders saatine göre de süre değişecektir.

Bize Sorun »

Lutfen mesajinizin anlasilir olmasina ozen gosteriniz.