Genel İngilizce KurslarıGenel İngilizce Kursları

Genel İngilizce kurslarında, yetişkinlere verilen eğitim programlarımız 5 seviyeden oluşmaktadır. Başlangıç seviyesi olan Elementaryde yaklaşık 400-600 kelime sözlük yardımı olmadan kullanılır. Basit zaman dilimleri öğretilir, öğrenci günlük ve basit konuşmalar yapılacak  seviyeye gelir. Dersler % 100 Türk  eğitmenlerle ilerler.

Pre-Intermediate seviyesinde; Yaklaşık 600-800 kelime haznesi oluşturmak hedeflenir. Basit zaman dilimlerinin yanı sıra ara zaman dilimleri de öğretilir. Derslere %50 yabancı eğitmen  % 50 Türk  eğitmen girer. Öğrenci bu seviyede İngilizce kitaplar okuyabilir, okuduğunu anlayabilir, öğrenci İngilizceye kulak dolgunluğu oluşur.

Intermediate seviyesinde; 1000-1200 kelimeyi sözlük yardımı olmadan kullanılabilmektedir. Öğrencinin kelime ve dilbilgisi altyapısı hazırlanmış olur. Daha gelişmiş zaman kalıpları kullanılır ve daha çok konuşmaya yönelik bir seviye hedeflenir. İş hayatında rahatlıkla yazışma ve mülakat yapabilecek, film izleyebilecek, gazete ve dergi okuyabilecek seviyeye gelinir ve % 60  yabancı eğitmenlerle ders yapılır.

Upper-Intermediate seviyesinde; Kelime haznesinde  2000 kelime hedeflenir. Bu seviyede devrik cümle gibi zor konulara yönelme vardır.%100  yabancı eğitmenlerle ders verilir.  Akademik sınavlara yönelik bir altyapı oluşturulur.

Advanced seviyesinde; Bu seviye akademik sınavlara girebilmek için yeterli bir seviye olarak kabul edilir. Seviye sonunda öğrenciler İngilizceye tamamıyla hakim olur ve hatasız ve akıcı İngilizce kullanımı mümkün hale gelir.

YDS: YDS’de 120+40 saat eğitim verilir.120 saatte  programımıza katılan adaylarla İngilizce bilgisinin yanında sınav tekniğini öğretmek amacıyla çalışmalar yapılır. 40 saatte  kelime bilgisi ve soru çözümleri eğitimi verilir. Bu  programa katılabilmek için Intermediate seviyesini bitirmiş olmak gerekir.

TOEFL: TOEFL eğitimlerine katılanların  Upper-Intermediate sonu Advanced başı olmak gereklidir. 100 saat eğitim verilir ve dersler  reading, writing, speaking ve listening bölümlerinden oluşur. Dersler % 100 oranında yabancı eğitmenlerle devam eder. Temel olarak sınav teknik bilgisi eğitimi  verilir. Sınav  bilgisayar ortamında yapılır ve  İngilizce yeterliliğini ölçme sınavıdır. Sonuçlar  ets.org  tarafından hesaplanır.

IELTS: Bu eğitimde en az Upper-Intermediate seviyesini bitirmiş olmak gereklidir. Sınav  reading,  writing, speaking ve listening olmak üzere 4 bölümden oluşur. % 100 yabancı eğitmenler tarafından sınav teknik bilgisi eğitimi verilir. Sınava yüksek lisans yapmak ve yurt dışındaki üniversitelerde okumak isteyen öğrenciler girerler.   İngilizce   yeterlilik sınavıdır. Sınav sözlü yazılı şekilde yapılmaktadır.

Sorular »

  1. Merhaba inhilizce kursunuz için bilgi almak istiyorum bana telefonla ulaşabilirseniz sevinirim teşekkürler.

Bize Sorun »

Lutfen mesajinizin anlasilir olmasina ozen gosteriniz.