IELTS KURSU FİYATLARI

IELTS KURSU FİYATLARI


IELTS KURSU FİYATLARI

Kısa süreliğine kampanyalı IELTS Kursu Fiyatı : 1090 tl den başlayan seçeneklerle…Detaylı bilgi için bize ulaşınız…

Kurumumuzda IELTS Sınavında, konusunda profesyonel eğitmenlerimiz ile ve özel sınav hazırlık metodlarımızla kursiyerlerimizin başarılı olmalarını sağlıyoruz.  

1.IELTS nedir?
IELTS, British Council (BC), University of Cambridge English For Speakers of Other Languages (ESOL) ve International Development Programme of Australian Universities (IDP) tarafından birlikte geliştirilen bir dil sınavıdır. IELTS, Avustralya, Kanada, Yeni Zelanda, İngiltere ve Amerika gibi birçok ülkelerdeki üniversite ve şirketler tarafından kabul edilmektedir. IELTS Sınavı Academic ve General Training olmak üzere iki farklı seçeneğe sahiptir. General Training seçeneği genelde göçmenlik başvuruları için tercih edilir, Academic seçenek ise eğitim alanında yapılan başvurularda tercih edilir.

 

27 Soru »

 1. blacklist -

  ielts 6,5 nasıl alınır. orta seviyede ingilizcem olduğunu düşünüyorum. 6 ay vaktim var teşekkürler

  • hafta içi sabahta yoğun bir programa gidip upper eğitimini tamamlayıp hemen ardından ielts eğitimine başlamanız gerekiyor.Bunu dediğiniz gibi oreta seviyede olduğunuzu düşünerek söylüyoruz, yaklaşık 5-6 aylık bir süreçte eğitiminiz tamamlanmış olur.

 2. kerem -

  Ielts sınavına girmem lazım. Suan B1-B2 seviyesindeyim diye düşünüyorum. Ne yapmam lazım. ?

  • Öncelikli olarak ingilizce seviyenizi ilerletip Advanced seviyesine ulaşmanız gerekiyor, daha sonra da ielts için sınav hazırlığı yapmalısınız.

 3. greenlantern -

  galatasaray üniv okuyorum yurt dışında master yapacağım üniversite ıelts’ten 7.0 istemekte. İngilizcem upper seviyesinde kendim çalışarak bu puanı alabilirmiyim??

  • öncelikli olarak 7 ielts için oldukça iyi bir skordur. Bu puan için kursa gitmenizi tavsiye ederiz ama zaten kursta sizin bu puan için advanced seviyesinde olmanız gerektiğini söyleyecektir.Dolayısıyla önce genel ingilizce seviyenizi yükseltmek için çalışın, sonra da ielts e yönelin.

 4. UGUR -

  mesleğimde yükselmem için ielts sınavından 5.5 almam lazım orta seviye ingilizcem var.Yaklaşık 3 aylık sürem var.Kursa gidip sürekli çalışsam acaba bu kadar sürede geçebilir miyim bu sınavı?

  • Uğur Bey, net bir cevap verebilmemiz için seviye tespit sınav sonucunuzu görmemiz gerekiyor.Ama tahminen almanız gereken not 5,5 olduğu için geçebilirsiniz.Ancak tabi dediğiniz gibi en az orta seviyedeyseniz ve gerçekten çalışacak vakit ayırırsanız.Sadece kursa gelmek değil, verilen ödevleri yapmalı, düzenli bir öğrenci olmalısınız.

 5. Nur -

  Merhaba doktora başvurusu için ielts’den en az 5 almam gerekiyor. Kpds notum 66. İngilizcem upper seviyede. Nisan’da kursa başlasam temmuzdaki sınav sonucunda ne elde edebilirim. Yani 2.5 ay kadar bir sürem var. Bir de ielts sınavları ne sıklıkta yapılıyor ve sonuclar kaç gün içinde açıklanıyor? Lütfen yardımcı olunuz.

  • Merhaba Aynur Hanım, IELTS den 5 almak için, upper seviyelerinde olmanız yeterlidir.Kpds puanınıza göre tahminen seviyenizin uygun olduğunu söyleyebiliriz.Tabi yine kesin bir sonuca varmamız için sizi seviye tespit sınavına almamız gerekecektir.Uygun olduğunuzu düşünürsek hafta içi sabah da IELTS programımız 5 hafta da tamalanacaktır.SınaV ayda ortalama olarak 2-3 kez yapılmaktadır.Sonuçları da 14 iş günü içerisinde açıklanmaktadır.

 6. Ayça -

  Merhaba. Ben doktora başvurusunda bulunacağım. Bunun için IELTS’den en az 4 almam gerek. Normalde yapılan denemelerden 70 ve 80 ortalamasında alırken son yapılan yds sınavından 53 aldım ne yazık. Sürenin kısaltılmasının sıkıntısını yaşadım. En geç temmuzdaki IELTS sınavından 4 almam gerek ama sınırlı zamanım var. Bu mümkün müdür? Yardımcı olabilirseniz çok sevinirim. Sevgi ve saygılar…

  • Merhaba Ayça Hanım, hafta içi sabah programları için uygunsanız 5 haftalık yoğunlaştırılmış programlarımız var ve bu programla hazırlanabilirsiniz. Öncelikli olarak seviye tespit sınavına girip bir değerlendirmeye alınmalısınız.Uygun olduğunuz taktirde IELTS programlarına hemen başlayabilirsiniz.4 IELTS için çok yüksek bir puan değil ama tabi sınavın sistemini anlamak adına hazırlık sürecinden geçmek gerekiyor.

 7. Merhaba, IELTS sinavindan iyi bir puan alip Avustrlaya kalifiyeli eleman olarak gitmek istiyorum .Elektrik elektronik muhendisiyim, ingilizce seviyem orta durumda , konusmam yazma ve okumadan cok daha iyi. Daha oncede 6 ay Macaristan’da kaldim Erasmus programiyla. Simdi Irak’ta calisiyorum, 5-6 ay sonra bir dil kursuna gidip bu sinavdan iyi bir puan almak icin ne kadar zamana ihtiyacim var ve tavsiye edeceginiz birseyler var mi bu konuda ?

  • Merhaba Ahmet Bey, Ielts programına dahil olmak için en az Advanced seviyesinde İngilizce bilgisine sahip olmanız gerekmektedir.Net bir şey söylemek için sizi önce bu sınava tabi tutmamız gerekmektedir.Ancak seviyenizin uygun oldugunu varsayarsak, en kısa 5 hafta ile 12 hafta arasında değişen programlarımız bulunmaktadır.Size uygun olan zaman dilimindeki programa katılıp, iyi bir puan için çalışabilirsiniz.Şu an içinde yapacağınız en doğru şey ingilizceye cok uzak kalmamak için boş vakitlerinizde çalışmak, bir şeyler okumak ve dinlemek olacaktır.

 8. Halis yuyucu -

  Iyi günler,
  Temmuz ayinda 3 hafta b2 seviyesinde kurs almak istiyorum. Mümkün oldugunca yogun (haftada 20-25 saat) katilmak istiyorum. Bana fiyat ve kurs saatleri hakkinda bilgi göndermenizi rica ediyorum.
  Selamlar
  Halis Yuyucu
  Hamburg/almanya

  • Merhaba Halis Bey, programımız hafta içi sabah olarak en kısa 5 haftadan oluşmaktadır.Ancak sadece 3 hafta vaktiniz olacaksa özel ders almanızı tavsiye ederiz.Bunun için de yine uygun seviyede yani en az advanced seviyesinde ingilizceniz olması gerekmektedir.Bire bir ders olduğunda kurs saatlerini sizin ve eğitmeninizin uygun saatlerine göre planlayabiliyoruz.

 9. hakan- -

  merhaba.benim ielts general 22 haziran sınavından 3,5 not ortalaması almam gerekiyor.izmirde yaşıyorum.5 haftalık hafta içi programınızın fiyatını ve toplam ders saatini öğrenmek istiyorum.ayrıca bu programa girmeden önce seviye tespit sınavına katılmam gerekiyormu?şimdiden teşekkürler..

  • Merhaba, evet öncesinde seviye tespit sınavına katılmanız gerekiyor.Bunun için sizi en kısa zamanda şubemize bekleriz.5 haftalık yoğun programlarımız bulunmaktadır.Hafta içi sabah gruplarında toplam 90 ders saati eğitim verilir.Ayrıca ek aktivitelerden de faydalanabilirsiniz.Fiyatı nakit, taksit seçeneğine göre 1090,00 TL ve 1190,00 TL arasında değişmektedir.

 10. elif -

  merhaba 15 temmuzdan sonra ki ielts sınavlarına hazırlık kurslarınız ve ücretleriniz hakkında bilgi almak istiyordum. haziranda mezun oluyorum ve öyp yada meb bursu ile atanmak için ielts den yüksek almam gerekiyor.seviyemi tam olarak bilmiyorum 2013 yds den 40 aldım :(

  • Merhaba Elif Hanım, kurslarımız sürekli olmaktadır.Uygun bir zamanınızda gelip seviye tespit sınavına girebilirsiniz.Bunun için en az advanced seviyesinde olmanız gerekmektedir.2013 YDS sınavının ortalaması genel olarak çok düşüktü ve zaten sizin seviyenizi buna göre değerlendirmek yanlış olur. Kurslarımızın ücreti seçeceğiniz programa ve ödeme şekline göre 1090,00 TL ile 1390,00 TL arasında değişecektir.

 11. kerim -

  ingilizceyi sadece lise hazırlık döneminde görmüş biri olarak ielts’de ciddi bir puan yapabilmek için hangi kursu almam gerekiyor. ve ne kadar süre sonra başarılı olacak seviyeye gelebilirim.

  • Merhaba Kerim Bey, IELTS programı için öncelikle upper-intermediate seviyesini bitirmeniz gerekmektedir.Süre hafta içi ya da hafta sonu seçeceğiniz programa göre ve hangi seviyeden başlamanız gerektiğine göre değişecektir.Bunu netleştirebilmek için sizi en yakın şubemizde seviye tespit sınavı olmanız için bekliyoruz.

 12. şenay -

  merhabalar ben ünivetrsite de son sınıf öğrencisiyim ve yüksek lisans yapmak istiyorum ama ingilizceyi sadece sınav için değil bir de gerçek anlamda öğrenmek istiyorum sizce nerden başlamalıyım ne yapmalıyım ve bunu ne kadar sürede bitirebilirim…Çinkü bir yandan da IELTS sınavına girip gelecek seneyi garantilemek istiyorum …Şimdiden cevap için teşekkür ederim…
  Şunu da sormak istiyorum ki ben Kastamonu dan biri olarak tavsiye edebileceğiniz kursları da öğrenmek istiyorum……

  • Merhaba Şenay Hanım, IELTS programına gelmek ve iyi bir puan hedeflemek için en az advanced seviyede olmanız gerekmaktedir.Önünüzde 1 yıllık bir süre varsa bir an önce kursa ve çalışmaya başlamalısınız.Bir an önce seviye tespit sınavına girip bulunduğunuz seviyeden derslere başlayabilirsiniz.Bu programın ne kadar süreceği seviyenize ve seçeceğiniz programa göre değişecektir.Kastamonu bölgesinde kursumuz olmadığı için herhangi bir şey söyleyemeyeceğiz.Etrafınızdaki kursları detaylıca araştırmanız, bir kur için yapılacak toplam ders saatini ve kursla ilgili referansları öğrenmek sizin için faydalı olacaktır.

 13. Hasan -

  İstanbulda 1.5 ay kalacam. 5 haftalık kurslarınıza katılmak istiyorum. IELTS 6.5 almam lazım Y. Lisans için. seviyem Upper. 1 ayda yapabilir miyim? bi de kurs fiyatları da yazar mısınız?

  • Merhaba Hasan Bey, IELTS programına katılmak için en az upper-intermediate seviyesinin sonunda olmak gerekmektedir.Bunun için geldiğinizde sizi öncelikli olarak seviye tespit sınavına alırız.Kurs hafta içi sabah programlarında sizin de yazdığınız gibi 5 hafta sürmektedir.Bu programın ücreti ödeme şeklinize göre 1090,00 TL-1390,00 TL arasında değişmektedir.

 14. irem -

  İyi günler ben ielts sınavına hazırlanmak istiorum ancak kısa bir zamanım var 2012kpds puanım 33. Nasıl bir yol izlemem doğru olur. Akademisyenlik için başvuru yapacam ama ingilizce önümde tek engel. Lütfen yardımcı olun

Bize Sorun »

Lutfen mesajinizin anlasilir olmasina ozen gosteriniz.