İlköğretim – İlkokul – Ortaokul İngilizcesi Kursu

İlköğretim – İlkokul – Ortaokul İngilizcesi Kursu


İlköğretim (İlkokul – Ortaokul) İngilizcesi Kursu

Sizin English olarak yabancı dil eğitiminin en verimli olduğu dönemin çocukluk dönemi olduğu bilinciyle çocuklarımızın İngilizce eğitimine özel olarak önem vermekteyiz. Programımız okullara devam eden öğrencilerin ingilizce dersi ile ilgili problemlerini ortadan kaldırmak amacıyla oluşturulan  her okulun kendi  müfredatına paralel hazırlanan takviye programdır. Özel ya da küçük gruplarla yapılan derslerde öğrencilerin zayıf oldukları konulara ağırlık verilerek ders hazırlanır.

İngilizceyi erken yaşta öğrenmeye başlayan çocuklar; İngilizceyi hatasız öğrenir, okul derslerinde başarıları artar, kendine güveni artar, iletişim kurmakta daha rahat olur, farklı kültürleri anlamada daha rahat hisseder

2 Soru »

  1. Oğlum ilkokul 3e geçti ingilizce kursa göndermek istiyorum hakkınızda detaylı bilgi almak isterim ben maslakda oturuyorum bize yakın yerlerde kursunuz varmı ücretleriniz nedir.

  2. Merhaba, 8 yaşında bir oğlum var ve bu güne kadar yok denecek derecede İngilizceyle karşılaştı. Ona uygun bir programınız olup olmadığı hakkında yeterli bilgiye sahip olamadım sitenizden. Ayrıca ücreti hakkında da bilgi verirseniz sevinirim. Kolaylıklar.
    Sevgi

Bize Sorun »

Lutfen mesajinizin anlasilir olmasina ozen gosteriniz.