İngilizce Kursu İstanbul

İngilizce Kursu İstanbul


İngilizce Kursu İstanbul

İngilizcenin dünya üzerindeki hakimiyetinin genişlemesiyle artan dil eğitimi talebi özellikle İstanbul olmak üzere Türkiye’nin hatta dünyanın pek çok yerinde dil eğitimi veren kurumların artmasına neden olmuştur.

Eğitimin önemli merkezlerinden biri olan İstanbul ise dil eğitimi veren kurslar için ev rolü üstlenmektedir. Gün geçtikçe artan taleple birlikte İngilizce kursu sayısı da oldukça fazlalaştı. Peki bu kadar seçenek arasında doğru kursu nasıl bulacağız?

Artan ihtiyaçtan faydalanmak için az ders saati ve stajyer öğretmenlerle eğitim vererek kursiyerlerinin hiç düşünmeyen kursları nasıl eleyebiliriz?

Sorunun cevabı ise araştırmak. Dil eğitimi konusunda en güvenilir kurumlardan biri olan Sizin English Language Center yetkilileri belirtmektedir;  “Kursunuzu seçmeden önce mutlaka referanslarına bakın. İnternetten kursu ve kurs hakkındaki şikayetleri tek tek araştırın. Kurumun referanslarını mutlaka inceleyin. Kalitesinden emin olduğunuz bir kursu tercih edin.

Seçiminizi yaparken ders saatinin İngilizce eğitimindeki önemini de dikkate alın. Sizin English olarak bizim öncelikli hedefimiz katılımcılarımıza en iyi eğitimi vermektir.

Kalitesi “World Consumer Academy” tarafından iki sene üst üste tescillenen tek dil kursuyuz. Bunun yanı sıra 160 saatlik eğitimiyle bir kurda en fazla ders saati veren kurum olma gururunu taşımaktayız.”

Sorular »

  1. normally much like your web site however you want to implement some of the spelling in a number of of your respective articles. Many of them are rife having punctuational complications i in locating the idea pretty difficult to inform the reality on the flip side Let me certainly give back again.

Bize Sorun »

Lutfen mesajinizin anlasilir olmasina ozen gosteriniz.