İngilizce Özel Ders

İngilizce Özel Ders


İngilizce Özel Ders – İngilizce Özel Ders Fiyatları

İngilizce özel ders fiyatları için bizimle hemen iletişime geçin, size özel kampanyalardan faydalanın.

Özel ingilizce dersi, genellikle 5 aşamadan oluşan kurlarda (elemantary-pre-ıntermediate-ıntermediate-upper-advance) verilen eğitimin dışında kurs alan öğrencilerin ders saatleri dışında birebir aldıkları özel dersler, öğrencilerin öğrendiklerini pekiştirmede yardımcı olur. Bununla beraber birçok öğrenci gördüğü dersi pekiştirme imkanı bulurken, ders kaçıran veya derste anlamadıklarını sormak isteyen öğrenciler birebir aldıkları derslerle öğrenmeyi kolaylaştırmaktadır. öğrencilerine istedikleri zaman, özel ders alma imkanı sağlayan Sizin English ,birebir dersleriyle de farkını ortaya koymaktadır.

7 Soru »

 1. YDS sınavı için, özel bir hafta sınav teknikleri ile ilgili ders almak istiyorum. Lisans eğitimimi İngilizce aldım, şuanda doktora yapıyorum fakat sınava yönelik teknik konular ile ilgili yardıma ihtiyacım var. bu konuda yardımcı olabilecek bir çalışmanız var m?

  • Seda Hanım, bir hafta için birebir çalışmalardan yararlanabilirsiniz.Muhtemelen seviyeniz uygun olacaktır.Bunun için YDS yapan bir eğitmeninizden sınav taktikleri eğitimi alabilirsiniz.

 2. 4 aylik bire bir ders almak istiyorum hafta ici en az kac gun olmali ve fiyati nasil olur?

 3. amac iyi ve kusursuz konusma ve okudugumda anlamak ve akademik isine yarayan bir ingilizce olmasini istiyorum.
  tesekkurler

  • ..Merhabalar Muhammed Bey;

   o zaman doğru adrestesiniz diyelim :) okuma/yazma/konuşma/dinleme olarak 4 bölüm üzerinden eğitimlerimiz devam eder ve akademik sınavlara hazırlık sınıflarımızda mevcuttur. Dilerseniz gün içerisinde irtibat ile de bilgi aktarımı sağlayabilirim. İyi Günler Dilerim.

 4. Fahri -

  ben 2 aylık birebir ders almak istiyorum haftada 1 saat gibi ingilizceyi hiç anlamıyorum ve notlarım çok düşük geliyor . ve sormak istediğim extra sorular munun maliyeti ne kadar olur ? ilkokul 7. sınıfada ders varmı?

 5. Bursa’da oturuyorum ve ana dili ingilzce olan bir hocadan özel ders almak istiyorum.

Bize Sorun »

Lutfen mesajinizin anlasilir olmasina ozen gosteriniz.