İş İngilizcesi Kursu

İş İngilizcesi Kursu


İŞ İNGİLİZCESİ KURSU

Sizin english’te Tamamı anadili ingilizce olan yabancı eğitimcilerimiz, sadece eğitim düzeyi ve becerileri yüksek, farklı sektörlerde de tecrübeli, en başarılı öğretmenler arasından sizin için titizlikle seçilmektedir. İş İngilizcesi alanında ihtiyaç duyduğunuz noktalar belirlendikten sonra gereksinimlerinize en uygun eğitmenler ile çalışmanız sağlanarak eksikliklerinizi en hızlı şekilde kapatabilirsiniz.

İş İngilizcesi kursu ile Sizin English, size iş ve mesleki çalışmalarınızda ihtiyaç duyacağınız İngilizce bilgisini vermeyi amaçlar.

İş toplantıları, iş yemekleri, iş seyahatleri, telefon görüşmeleri,İş mektupları, iş sözleşmeleri ve CV yazımı, , Mülakat görüşmeleri, Pazarlama, reklam,finans, kurumsal sorumluluk bağlamında kullanılan iş İngilizcesi Müşteri ilişkileri, Sunum ve müzakere teknikleri gibi alanlarda 8-15 kişili sınıflarımızda bu açığınızı kapatabilirsiniz.

11 Soru »

 1. Duygu Hoşgör -

  Merhaba,
  İş ingilizcesi kursu hakkında bilgi almak istiyordum. Haftalık programı nasıldır? Toplamda kaç saat ve kaç ay sürer? Bir de fiyat hakkında bilgi almak istiyordum. Hemen dönüş yaparsanız çok sevinirim. Teşekkürler

  • Merhaba Duygu Hanım, iş ingilizcesi için öncelikle intermediate seviyesinde olmanız gerekiyor.Program buna göre belirlenecektir.Bunun için Kadıköy şubemizden bilgi alabilirsiniz.

 2. kadir kurtoglu -

  Ben 17 yasındayım İngilizceye cok merakım var K.maraşlıyım, ingilizce ögrenme sebebim gelecegimi daha güzel yapabilmek.Benim ögetmenim bir alt yapı hazırlıyor ve her seferinde baştan başlamış gibi oluyorum.Geçen sene 100 yakın kelime biliyordum, su anda unutmuş durumdayım. Siz bana nasıl kolay ve rahat ögrenebilecegimi ve nelere dikkat edecegimi söylerseniz cok memnun olurum.İyi ki varsınız, coktan beri sizi takip ediyorum.

  • Merhaba Kadir Bey, öncelikle dil eğitimine başladıktan sonra bir daha bırakmamalısınız.Aksi takdirde her seferinde bir kaç adım geriden başlamanız gerekecektir.Sürekli olarak kelime öğrenmeye, gramer çalışmaya ve kitap okumaya devam etmelisiniz.Bunun dışında etrafınız da konuşabileceğiniz, pratik yapabileceğiniz birileri varsa mutlaka onlarla iletişim içerisinde olun.Yine sürekli dinleme yapmanız kulak dolgunluğu sağlayacaktır ve bir süre sonra daha rahat anlayabildiğinizi fark edeceksiniz.Seviyenize uygun kitaplar okumak da cümle kurabilme yetinizi ilerletecektir.Bütün bunlar için mutlaka belirli bir zaman ayırmanızı ve başladıktan sonra bırakmamanızı tavsiye ederiz.

 3. ben iş ingilizcesi konusunda sizden ücret ve eğitimin içeriği için bilgi almak istiyorum. Şimdiden teşekkürler

 4. eda -

  her iş alanına yönelik farklı kurs oluyormu ? örneğin dış ticaret için. bir de intermadiate seviyesinde olup olmadığımızı ölçmek için bir sınav mı yapıyorsunuz?

  • Merhaba Eda Hanım, iş ingilizcesi sınıfları geneldir.Zaten iş hayatında kullanılan kelimeler üzerinde durulur.Seviyenizi belirlemek için de dediğiniz gibi önce bir seviye tespit sınavına alınıyorsunuz.

 5. İnşaat sektöründe çalışmaktayım. iş ingilizcesini ileri seviyede öğrenmek istiyorum. neler yapabilirm ?

  • ..Merhaba Merve Hanım;

   İş ingilizcesi eğitimlerimiz mevcuttur. Fakat (ofis İngilizcesi) olarak sınıf eğitimlerimiz verilmektedir. Eğer İnşaat sektöründeyseniz muhtemelen terimler içeren bir eğitim istiyorsunuzdur. Bununla ilgili özel ders programlarımız vardır. Detaylı bilgi için gün içerisinde irtibat ile de dönüş sağlarım. İyi Günler Diliyorum.

 6. Merhaba,

  Özel ingilizce ders almak istiyorum ( iş yerinde kullanmak üzere ) seviyem pre – intermediate ,
  Çengelköy – Kandilli civarında oturuyorum . Bu bölgede ders verme imkanınız var mı ?

  iyi günler

 7. S.a
  Ben bu sene universite haİrlik okuyacam.bununla beraber is ingilizcesi gormek istiyim.bu sizin programda var.okumam ixin gerekli sartlar var mi.ve de kac sene surer

Bize Sorun »

Lutfen mesajinizin anlasilir olmasina ozen gosteriniz.