İSPANYOLCA KURSLARI FİYATLARI

İSPANYOLCA KURSLARI FİYATLARI


İSPANYOLCA KURSU FİYATLARI

Kısa süreliğine kampanyalı İspanyolca Kursu Fiyatı : 1190 tl den başlayan seçeneklerle…

2 seviye İspanyolca kursu alana 1 seviye bedava toplam 6 kur 2290 tl

Detaylı bilgi için bize ulaşınız…

İsponyolca tüm Dünyada en yaygın olarak konuşulan dillerden biridir. Yaygın konuşulması özellikle avrupa ülkelerinde popüleritesini arttırmıştır.

İspanyolca Kursu Fiyatları hakkında daha detaylı bilgi almak için tıklayınız.

16 Soru »

 1. faruk -

  Almanca programlarında nasıl bir eğitim sistemi uygulanmaktadır. Ve Ne kadarlık bir eğitimde sınavlara hazırlanabılıyoruz.

  • Almanca programı a1-a2-b1-b2-c1-c2 seviyelerinden oluşmaktadır. Hangi sınava hazırlanacağınıza göre süre değişir.

 2. nergis -

  Ben ikinci dil olarak ispanyolca öğrenmek istiyorum. upper seviyesinde ispanyolca öğrenmek için kaç saat ve ya kaç kur eğitim almalıyım??

  • Bunun için C1 seviyesine kadar ilerlemeniz gerekiyor, şu an sıfırdan başlayacaksanız gitmeniz gereken toplam 5 seviye var. Burda en az 500 saat demektir.İngilizce bilginiz varsa İspanyolca ya da kolay adapte olursunuz.

 3. huseyin -

  ödeme şekli nasıl ? ben 2.dil olarak ispanyolca öğrenmek istiyorum ayrıca kursun zamanı da benim için çok önemli hafta sonları olabiliyor mu ?

  • Hafta sonu sabah ya da hafta sonu öğleden sonra programlarımız mevcut.İspanyolca kurslarına da hangi program uygunsa sizin için o şekilde başlayabilirsiniz.Ödeme nakit ya da taksitlendirme olabiliyor.En yakın zamnada sizi en yakın şubemize bekleriz.

 4. tülay uluser yetim -

  çekmeköyde yeriniz var mı? tel ve adres bilgileri lütfen

  • Çekmeköy de şubemiz bulunmamaktadır.Oraya en yakın şubemiz Kadıköy’dedir.
   TEL:02164141008

 5. Duygu -

  Hafta ici ispanyolca sabah kurs saatleri nedir? Hangi tarihte basliyor?

  • Duygu Hanım, hafta içi sabah programlarımız 09:50-13:40 arasında, haftada 4 gün (pazartesi,salı,çarşamba,perşembe) olarak yapılmaktadır.Toplam 6 seviyeden oluşan bu program da her bir seviye 6,5 hafta sürmektedir.Yeni dönem İspanyolca sınıfımız hafta içi sabah programında yaz döneminde başlayacaktır.

 6. Fatma -

  Yaz boyu 6 kur ispanyolca kursu almak istiyorum ama bölümüm ingilizce oldugu için unuturum korkusu var. Bana msj olarak gelen bazı kampanyalarda iş ingilizcesi ücretsiz diyodu acaba yazın hafta sonalrı içinde geçerlimi bu yada bu kampayanın geçerlilik şartları nelerdir

  • Merhaba, bu kampanya genel ingilizce kursları için gecerli.Ancak dilerseniz 2 seviye ispanyolca aldıktan sonra, 1 seviyenizi iş ingilizcesi olarak kullanabilirsiniz.Aldığınız eğitimi unutmamak için kurs dışında da bol bol pratik yapmalı, o dille ilgili bir şeyler okumalı ve dinlemelisiniz.

 7. advance seviyesine gelmem için kaç kur almam gerekiyo ve yaz için erken kayıt yaptırma ihtimalim varmı.Yazın dediginiz gibi ispanyolca 2 seviye 1 seviyede iş ingilizcesi alarak geçirirsem 6 seviye ispanyolcayı seneyeki yaza kadar bitirmiş olurmuyum 6 seviyeniz mevcutmu. İlginize teşekkürler.

 8. Merhaba bn 9, snf ögrencisiyim atakoyde kursunuz varmi ve fiyat lari neler yrdm ederseniz memnun olur um.

 9. ben kardeşime ispanyolca kursu arıyorum. eğer sancaktepe bölgesine yakın kurslarıızı ve fiyatlarını öğrenirsem çok güzel olur cevap beklıyorummm ..

 10. Merhaba,Erasmus ile İspanyaya gitmek istediğim için şimdiden B1 seviyesine kadar kursa gidip biraz öğrenmek gittiğimde de geliştirmek istiyorum bana fiyatlar hakkında bilgi verebilir misiniz ?

Bize Sorun »

Lutfen mesajinizin anlasilir olmasina ozen gosteriniz.