İZMİR İNGİLİZCE KURS FİYATLARI

İZMİR İNGİLİZCE KURS FİYATLARI


İZMİR İNGİLİZCE KURS FİYATLARI

Kurs Fiyatı :  1.500-4000 tl arasındadır. 3 seviye İngilizce Kursu(orta seviye): 216-480 saat
 
Kurs Fiyatı :  2.290-2990 TL arasındadır  3 Seviye İngilizce Kursu: 480 Saat
 
Size özel indirimler ve hediye kampanyalarımız için bizi hemen ulaşın…
 

İzmir’de ingilizce kursu arayaşındasınız. İngilizcenizi konuşacak seviyeye getirmek istiyorsunuz.Şirket yazışmaları, mailler,antlaşmalar ve alanında son çıkan yayınları takip etmek istiyorsunuz. veya akademik kariyer yapmak istiyorsunuz fakat ingilizce önünüzde engel mi? İngilizce sizin için artık sorun olmasın istiyorsunuz.

İzmirde ingilizce kursu arayışına giren tüm öğrenci adaylarının dikkat etmesi gereken önemli noktalardan biri  eğitim kurumlarının isminden ziyade içeriğinin ne olduğudur.
Fiyat araştırması yapılırken, aynı zamanda saat süresinin de araştırılması gerekir. Dolayısı ile önemli olan nokta fiyat karşılığında eğitim alınacak saat sayısıdır.
 
 
İzmir / Karşıyaka Şube
1717 Sokak No:128 Mertoğlu İşmerkezi Kat:4/5 Karşıyaka/İzmir
 
TELEFON NO: TEL(1):  (0232) 364 44 45
 
İzmir / Alsancak Şube
1479 Sokak No:10 Alsancak/İzmir
 
TELEFON NO: TEL(1):  (0232) 422 04 15

8 Soru »

 1. Merhaba Sarhan Bey, İngilizce hazırlık atlama sınıflarımız bulunmaktadır.Bunun için öncelikli olarak sizi seviye tespit sınavına almamız gerekiyor.Tahminen ağustos ayına yetiştirilebilirsiniz.Tabi İngilizceye sıfırdan başlamanız gerekmeyecekse.Birinci öğretimseniz hafta içi akşam kursuna, ikinci öğretimseniz de hafta içi sabah kursuna gelebilirsiniz.Ücreti almanız gereken seviyeye göre değişecektir.Eğer seviye direkt olarak proficiency sınıflarına uygunsa ödeme seçeneğinize göre fiyatı 790 TL-990 TL arasında değişecektir.

 2. İzmir Alsancak’ ta çalışıyorum iş hayatında ingilizce verilen eğitimleri ve katologları okuyabilecek ve soru sorabilecek düzeyde ingilizce öğrenmek ve konuşabilmek istiyorum hangi seviye yeterli olur ne kadar sürede bu düzeye ulaşabilirim nekadar bütçe ayırmalıyım teşekkürler

  • Merhaba Çağlar Bey, bu seviyeye gelmeniz için en az intermediate seviyesini bitirmeniz gerekecektir.Süre için net birşey söyleyemeyiz.Önce hangi seviyede olduğunuzu öğrenmeliyiz.Ayrıca size hangi program uygun olacak.Her bir seviye hafta sonunda 4 ay, hafta içinde 9 hafta ya da 11,5 hafta olarak değişmektedir.Bu seviyeyi tamamlamanız dışında mutlaka işinize yönelik kelime çalışması da yapmanız gerekecektir.

 3. emine ünal -

  ingilizce öğrenmek istiyorum hiç bilmiyorum sıfırdan başlayacağım açık öğretim öğrenciyim hem okul için iyi düzeyde soru sorabilecek okuya bilecek ve konuşabıiecek duruma gelmek istiyorum bu seviye için fiyatlarınız neler nekadar süre çalişma gerekli

  • ..Merhaba Emine Hanım;

   Genel ingilizce eğitimlerimiz;

   Elementary
   Pre intermediate
   İntermediate
   Upper İntermediate
   Advanced

   olmak üzere toplam 5 seviyeden oluşur ve her seviyemiz de 160 ders saatidir.
   Seviye sonlarında yapılan sınavda okuma/yazma/konuşma/dinleme olarak eğer %60 bir başarı sağlarsanız bir üst seviyeye geçirebiliyoruz. Eğer %60 başarının altında kalırsanız devamsızlıklarınızın 24 saati aşmaması koşulu ile her seviye de 1 kalma hakkınız vardır ve o seviyeyi ücretsiz olarak tekrar veriyoruz. Eğitimimizin garantisi de buradadır.

   Elementary dediğimiz başlangıç düzeyinde türk eğitmenler ile eğitime başlatırız.
   Pre intermediate ve İntermediate seviyelerine geldiğiniz zaman eğitiminizin %60’ını yabancı eğitmenler, grammar ile ilgili sorularınız için %40’ını türk
   eğitmenler ile devam ettiririz.
   Upper İntermediate ve Advandec seviyeleri ise ileri seviyeler olduğu için %100 yabancı eğitmen kadrosu ile eğitiminizi bitiririz.

   Bunlar alacağınız genel sınıf eğitimlerinizdir. Bir de bunların dışında her hafta kaçırdığınız, gelemediğiniz ve telafi ihtiyacı hissettiğiniz anlarda 1 gün 45 dakika olarak istediğiniz gün ve saatte özel ders alma hakkınız vardır. Böylece eğitimlerinizden de geri kalmamış olacaksınız.

   Haftanın 7 günü ücretsiz olarak katılabileceğiniz ilk iki seviyede grammar ve kelime sınıflarımız, sonraki seviyeler içinse konuşma sınıflarımız da mevcuttur.

   Aynı zamanda internet sitemizden her öğrencimiz, online eğitim bölümüne üye olup, kelime sınıflarının canlı ders anlatımlarını takip edebilir.

   Dilerseniz kampanyalarımız ve fiyatlarımız ile ilgili detaylar için derya.ozturk@Sizinenglishtr.com adresinden bana tekrar ulaşabilirsiniz.

   İyi Günler Dilerim…

 4. Merhaba ; 6 yaşında 1. sınıf öğrencisi oğlum için düşünüyoruz öğrenmeye çok açık ve ileri düzey zekaya sahip yani çok kolay öğreniyor ve yabancı dile meraklı temel eğitimini sağlamlaştırmak ve gelecekte ingilizce’yi iyi düzeyde konuşabilmesi için ne yapabilirsiniz ve ücret ne kadar olur ..? teşekkürler

  • ..Merhaba İlknur Hanım;

   JUNIOR Gruplarımız 8/14 yaş arasıdır 6 yaş öğrencilerimiz için henüz eğitim programımız mevcut değildir. Umarım önümüzdeki yıllarda çocuğunuz için tekrar bir eğitim planlaması yaparız. İyi Günler Dilerim…

 5. büşra -

  merhaba lise 10. sınıftayım ingilizce kurs almak istiyorum ingiliizce kelime bilgim yeterli ama gramer konularında eksıklerım var ve gelıstırmek istıyorum

Bize Sorun »

Lutfen mesajinizin anlasilir olmasina ozen gosteriniz.