Malta Dil Okulları Fiyatları

Malta Dil Okulları Fiyatları


Malta Dil Okulları Fiyatları

Malta dil okulları fiyatları eğitim süresi ve haftalık ders saati sayısına göre değişmekte olup fiyatlar €470 ile €5900 arasında değişmektedir.Daha detaylı bilgi lütfen bize ulaşınız.

Akdeniz’in ortasında yer alan Malta, stratejik konumu nedeniyle tarih boyunca birçok milletin istilasına uğramıştır. Sırasıyla Fenikeliler, Kartacalılar, Romalılar, Araplar, İspanyollar, St.John Şövalyeleri, Fransızlar ve son olarak da İngilizler tarafından yönetilen Malta Adaları, bu milletlerin izlerini taşıyan zengin bir kültüre, mimariye, yaşam tarzına ve tarihsel çeşitliliğe sahiptir.

Malta’nın en önemli özelliklerinden birisi de dil eğitimi konusunda uzmanlaşmış okullarıdır. 180 yıl boyunca İngiliz Sömürgesi olarak kalan Malta’nın ikinci ana dilinin İngilizce olması ve ülkenin Avrupa’nın önemli merkezlerine yakınlığı, bu ülkede İngilizce okullarının gelişmesini sağlamıştır. Kış aylarında oldukça ekonomik, yaz aylarında ise son derece eğlenceli eğitim programları nedeniyle Malta dil okulları her geçen yıl daha fazla öğrenciye ev sahipliği yapıyor. İtalya’nın güneyindeki bu şirin ada, bir yandan İngilizce dil eğitimi alırken öte yandan da tatil yapmak isteyen öğrenciler için cazip imkanlar sunuyor.

Sizin English olarak temsil ettiğimiz Malta Dil Okulları FELTOM, ALTO akreditasyonlarına sahiptirler.

Malta’ya giden öğrencilerimizin en çok tercih ettikleri programlar; Genel İngilizce, İş İngilizcesi, Akademik İngilizce, Üniversite Hazırlık Yılı (Foundation) Programları, TOEFL – IELTS hazırlık kurslarıdır.

Malta Dil Okulları’nda da günümüzde diğer pek çok şeyde olduğu gibi, kalite farkları söz konusudur.

Sizin English olarak portföyümüzdeki okullarda, ekonomik eğitim ve konaklama seçeneklerinin yanı sıra, yüksek eğitim ve konaklama kalitesi sağlayan okullarda bulunmaktadır. Belirli kalitede hizmet veren bu okullar sınıflardaki öğrencilerinde mümkün olduğunca aynı ülkeden olmaması için belirli kotalarda uygulamaktadır.

4 Soru »

 1. yurtdışı dil okulları hakkında bilgi almak istiyorum

  • Yurt dışı dil okulları hakkında bilgi vermek için arkadaşlarımız sizi gün içinde arayacaklardır.

 2. nusret -

  maltada ingilizce kursu almak istiyorum. bunu yaz için düşünüorum şu anda. iki üç ay gibi. her şey dahil olmak üzere genel inglizce bana ne kadara mal olur?
  oraya gelen öğrenciler farklı kültürlerden mi yoksa genelde yunanistanın öğrencileri mi?
  teşekkür ederim.

  • ..Merhabalar;

   Yurtdışı Eğitim departmanımızdan Alev Hanım size mail yolu ile detaylı bilgilendirme yapacaktır. İyi Günler Dilerim.

Bize Sorun »

Lutfen mesajinizin anlasilir olmasina ozen gosteriniz.