RUSÇA KURSU FİYATLARI

RUSÇA KURSU FİYATLARI


Rusça Kursu Fiyatları

Kısa süreliğine kampanyalı RUSÇA Kursu Fiyatı : 1190 tl den başlayan seçeneklerle…

2seviye Rusça kursu alana 1 seviye bedava toplam 6 kur 2290 tl

Detaylı bilgi için bize ulaşınız…

Rusça, özellikle turizm ve ticaret sektörlerinde önemini günden güne arttıran ve Türkiye’de de bunu iyiden iyiye hissettirmeye başlayan bir dildir.

Özellikle son yıllarda Rusça Kursuna yoğun şekilde artan talebin en büyük sebebi işte bu artan önemidir.

Rusça kursları kursiyerlere çeşitli seviyelerde verilir. Kursiyerin yazma, konuşma ve anlama becerisi arttıkça bir sonraki seviyeye geçilir.

 • Dersler tamamı formasyon sahibi Rus eğitimciler tarafından verilir.
 • Tüm eğitim boyunca, kursiyerlerin derslere etkileşimli katılımları hedeflenir.
 • İsteyen kursiyerler için ek hizmetler( konuşma sınıfları vb…) verilir.
 • Rusçayı en hızlı ve kolay öğrenilecek şekilde materyaller ve içerikler hazırlanır.

20 Soru »

 1. 1190 tl rusça kusu demişsiniz altında 2190 tl yazıyo anlayamadım açıklarsanız

  • Merhaba Osman Bey,
   1190,00 TL olan 1 seviye 2 kur programdır.Yani siz 2 seviye, 4 kur aldığınızda diğer fiyat söz konusu olacaktır ki +1 seviye, 2 kur da hediye edilecektir.

 2. iş için rusça öğrenmek zorundayım fiyat senelik ise yardımcı olursanız sevinirim

  • Berkan Bey, ilk seviyeden başlayacaksanız, yani başlangıç seviyesindeyseniz, hafta sonu geldiğinizde 3 seviye aldığınızda eğitiminiz 9 ay sürecektir.Verilen fiyatlar da tek seviye, 2 kurda 1190,00 TL, 2+1 aldığınızda da 3 seviye, 6 kur 2290,00 TL dir.

 3. Sevgi Aksu -

  Merhaba, Ben ruşçayı iş için öğrenmek istiyorum yani ilk seviyeden sıfırdan başlıcam. Tüm kampanya fiyat ve kurs için gün seçeneklerini mailime gönderirseniz sevinirim. Kursunuz nerde, özel ders seçenekleriniz varmı varsa ücretlendirmeleri nasıl?
  İlginize teşekkürler.

  • Merhaba Sevgi Hanım, Rusça kurslarımız hafta içi ve hafta sonu sınıfları olarak mevcuttur.Hafta içinde haftanın dört günü olarak(pazartesi-perşembe arası) sabah programlarımız 09:50-13:40 arasında akşam programlarımız da yine aynı günlerde 19:00-21:40 arasında yapılmaktadır.Bunların yanı sıra hafta sonu sabahta 09:30-13:20 ve 15:30-19:10 arasında yapılan programlar da mevcuttur.En azından 3 seviye tamamlarsanız, orta seviyeye ulaşmış olursunuz.Hafta içi sabah programı 3 seviye için yaklaşık 5 ay, hafta içi akşam programı 6 ay ve hafta sonu programları 9 ay sürmektedir.Kursumuz İstanbul, İzmir, Bursa ve Ankara daki şubeleriyle hizmet vermektedir.

 4. Melih -

  Rusca kursu haftada kac saat? Haftasonu kursunuz var mi?

  • Rusça kurslarımız hafta sonu programlarında haftada 8 saat olarak yapılmaktadır.Her seviye 3 ay sürmekte ve dersler ana dili Rusça olan eğitmenler tarafından yapılmaktadır.

 5. nezaman baslayabilirim rusca kursuna?

  • Mustafa Bey, öncelikle belli bir seviyede RUSÇA bilginiz varsa seviye tespit sınavı olmanız gerekmektedir.İlk seviyeden başlayacaksanız da hafta içinde ve hafta sonunda 2 hafta içerisinde başlayabileceğiniz kurslarımız mevcut.Tabi bu süre de ancak başlamak istediğiniz şubemize göre netleştirilebilir.

 6. ramazan -

  6.kur rusçanın seviyesi ne oluyor uper intermediet gibi mi?

  • Ramazan Bey, kur dediğimiz sabit bir ders saatinden ibaret olmadığı için kaç kur ve kaç saatten bahsettiğinizi bilmemiz gerekiyor.Genelde 12 kurluk bir sistemde 6 Kur INTERMEDIATE seviyesidir, ama kaç saat ders aldığınızı bilmeden kesin bir şey söyleyemeyiz.

 7. merhaba ingilizce ogretmenligi son rinifda okuyorum is icin ogrenmek istiyorum haftaico istiyorum bana bilgi verirseniz sevinirim ve ucret nedir acaba eyluldr baslsyacagim tesekkurler

  • ..Merhabalar Arif Bey;

   Rusça programlarımızda haftaiçi sabah ve akşam olarak eğitim verebiliyoruz. Her seviyemiz 100 ders saatinden oluşur ve seviye sonlarında kur geçme sınavlarınız olur. Eğer %60 bir başarı sağlarsanız bir üst seviyeye geçiş yapabiliyorsunuz. Eylül ayı içerisinde açılacak sınıflarımız da mevcuttur. Gün içerisinde irtibat ile de daha detaylı bilgi aktarımı sağlayabilirim. İyi Günler Diliyorum.

 8. ahmet -

  mrh yds ruscaya hazırlanmak istiyorum. 50 aldım gecen sınavdan bunu 80 uzerine cıkarmak ıstıyorum beni bu seviyeye cıkaabılecek kurslarınız varmıdır?

 9. biz dört arkadaşız toplu olarak ders almak istiyoruz yardımcı olurmusunuz..teşekkürler

 10. kurslarınız nerde var

  • ..İstanbul;
   Kadıköy/Mecidiyeköy/Beşiktaş/Bakırköy/Şirinevler/Beylikdüzü/Penidk

   Ankara;
   Kızılay /Çankaya

   İzmir;
   Alsancak/Karşıyaka

   Bursa;
   Nilüfer/Heykel

   İzmit Şubelerimiz mevcuttur.

 11. Ayhan -

  Ben lisede okuyorum ve rusça öğrenmek istiyorum. Okul zamanı hafta sonları yazın mümkünse hergün gelmek istiyorum. Haftalık ders saati sınırlaması var mı?

 12. Oğlum 15 yaşına giriyor ve Rusça öğrenmek istiyor. O da bu kurslara katılabilir mi? İstanbul Büyükçekmece’de oturuyoruz

Bize Sorun »

Lutfen mesajinizin anlasilir olmasina ozen gosteriniz.