TOEFL KURSU FİYATLARI

TOEFL KURSU FİYATLARI


TOEFL KURSU FİYATLARI – ÜCRETLERİ

Kısa süreliğine kampanyalı Toefl Kursu Fiyatı : 1090 tl den başlayan seçeneklerle…Detaylı bilgi için bize ulaşınız…

Toefl sınavlarına hazırlık yapıyorsunuz ve toefl eğitimlerine katılmak istiyorsunuz. Peki hangi eğitim kurumunda nasıl bir eğitim sizleri bekliyor? Öncelikle toefl sınavının bir amerikan sınavı olduğunu aklımızdan çıkartmayalım ve bu sınavın formatının değiştiğini unutmayalım. eski formatlarında self çalışma ile ciddi skorlar alınan toefl artık yeni formatı ve mantığı ile sadece self çalışmayla başarılamayacak durumda. Tabi burada çok iyi ingilizce altyapısı olanları, yurtsışında uzun seneler eğitim almış olanları ve ingilizceyi hayatlarına sokanları bir nebzede olsa dışarıda tutabiliriz.

Yurtdışı eğitim programlarına katılmak için tek adres TOEFL

Kısa adı TOEFL “Test of English as a Foreign Language” dünyanın 100’den fazla ülkesinde geçerli olan ingilizce yeterlilik sınavıdır. ABD ve Kanada üniversiteleri, devlet kurumları, burs programları ve iş başvuruları ile hazırlık atlamada İngilizce Yeterlilik düzeyini değerlendirmek içim TOEFL’a başvurmaktadır.

SİZİN ENGLİSH KURSİYERLERİNE NELER SUNUYOR?

 • Toefl Kursu’na Özel, Erken kayıt Avantajları.
 • Eğitim Materyalleri İçin Yüzlerce Özgün Çalışma Sayfası.
 • Toefl Kursunda Okuma-Yazma ve Dinleme Konuşma Bölümlerinde Birlikte Hareket.
 • Toefl Kursunda Teknik ve Bilimsel Soru Çözümü ve Yöntemleri.
 • Sadece Sizin English’e Ait Öğretim Modeli.
 • Sadece Toefl Kursu Hazırlığı Veren Özel Öğretim Kadrosu
 • Ekstra Writing Çalışmaları.(10-24 Saat Free)
 • Ekstra Vocabulary Çalışmaları.(10-24 Saat Free)
 • %75’e Varan 79+ Skor Performansı.
 • Öğrenci Koçluğu.
 • Full Testler.
 • Öğrenci-Sonuç Takip Sistemi.
 • Haftanın %80’inde Her An Hazır Lab. Ortamı.
 • Ödev Takip Sistemi.
 • Uygun Olan Onlarca TOEFL Sınıflarından Eğitim Süresince Yaralanma Fırsatı.
 • Öğrenmeyi ve Uygulamayı Kolaylaştıran Toefl Kursunda Eğitim Sistemi ile Ders Anlatımları.

 

1)TOEFL Nedir?
TOEFL sınavı ana dili İngilizce olmayan kişilerin İngilizce seviyelerini ölçen bir sınav türüdür. Merkezi New Jersey’de bulunur ve ETS tarafından düzenli olarak dünyanın pek çok yerinde aynı anda yapılır. TOEFL, Türkiye’de sadece eğitim veren kurumların değil daha bir çok kurum ve kuruluşun İngilizce Yeterlilik Belgesi işlevi görmektedir.

2)TOEFL sınavına kimler katılabilir?
TOEFL sınavına İngilizce seviyesi üst düzeye ulaşmış herkes katılabilir. Herhangi bir yaş sınırı, millet veya cinsiyet ayrımı yoktur. TOEFL; üniversitelerine yabancı dilde devam edecekler, yurtdışında eğitim alacaklar, yüksek lisans yapacaklar ve master programlarına katılacaklar için gereklidir. Bankacılardan tıbbi mümessillere kadar birçok çalışanın statü-maaş artışını sağlayan bir sınavdır..

3) TOEFL Sonucu Nerelerde Kullanılır?
TOEFL sınav sonucu üniversite kabullerinde, üniversitelerin İngilizce hazırlık bölümlerinin atlanmasında, iş dünyasında işe kabul şartlarında ve çalışılan firmada pozisyon değişikliği talebinde ya da dil tazminatı hak edilişinde kullanılır.

4) TOEFL IBT Sınavına Nasıl Kayıt Olunur?
TOEFL sınavlarının başvuruları internet üzerinden yapılır. TOEFL sınavını uygulayan kurumlar, sınava ev sahipliğini yapmak dışında herhangi bir yetkiye sahip değillerdir. Sınav kayıtları www.ets.org/TOEFL adresinden yapılabilir. Kayıt işlemlerinin resimli anlatımı için www.TOEFL.gen.tr sitesini ziyaret edebilirsiniz.

5) TOEFL IBT Sınavında Geçerli Skor nedir?
TOEFL sınavları yıllar içinde farklı şekil ve farklı puanlama formatlarıyla uygulanmıştır. Bu sınavların sonuçlarında ortak bir yeterlilik kararı kabul edilmemesine karşın genel bir takım skor kabulleri olmuştur. Bahsi geçen skorlardan en ünlüsü ve günümüzde kabul gören tiplerinden birisi 550 puan skorudur. Bu skor TOEFL PBT sonucu olarak değerlendirilir. Bahsi geçen skorun karşılaştırılmasından yola çıkarak TOEFL IBT’de ortalama skor 79 puan olarak kabul görmektedir.

6) Sınav Süresi Ne Kadardır?
Sınav süresi yaklaşık 4 saat 30 dakikadır.

10 Soru »

 1. ahmet21 -

  boğaziçi ünideyim yüksek lisans için
  toefl a hazılranmak istiyorum sizce hangi yayınları kullanmalıyım. kursa gitmeden başarılı olabilirmiyim?

  • Boğaziçi üniversitesi Toefl dan 80 puan istemekle birlikte, writing den de şart olarak en az 24 istemektedir.Özellikle de writing ve speaking bölümüne kendinizin çalışması zor olacağı için kursa gitmenizde fayda vardır.

 2. Cenk -

  Yurt dışında Master eğitimi yapmak istiyorum. Bahçeşehir Üni. mezunuyum. Toefl sınavına girice. Ancak Toefl ile ilgili eğitim almak istiyorum. Siz de Toefl eğitimleri kurs süreleri, nasıldır ? Sizin, diğer kurumlardan farkınız nedir ?
  Ayrıca Toefl sınav yeri belirlemenin çok önemli olduğunu duydum.Sınav yeri için Siz nereleri öneriyorsunuz ?

  • toefl eğitimi için öncelikli olarak advanced seviyesinde ingilizceniz olması gerekiyor, bu yapılan seviye tespit sınavları ile belirleniyor.toefl eğitimi 90-100 ders saati arasında yapılıyor ve eğitim tamamen sınava yönelik oluyor.Yani sınıfta genel ingilizce konularındaki gibi bir ders değil, sınav uygulamaları yapıyorsunuz.Eğitim süresi de seçeceğiniz programa göre değişecektir.Hafta içi akşam da 8 hafta, haftaiçi sabah da 5 hafta, haftasonu programlarında 12 hafta da tamamlanacaktır.Bu eğitimi vermek için de deneyimli hocalara ihtiyaç vardır.Bir kurs eğer bu eğitimi her programında rahatlıkla açabiliyorsa, referans olarak sunabileceği öğrencileri varsa, sonuçları size gösterebiliyorsa bu onların kalitesi hakkında size bilgi verecektir.
   Sınav için de en az önceden hesabınızı açıp, sınavı satın alın, böylelikle yer konusunda kalan yerleri değil önerilen yerleri de seçme şansınız olur.

 3. cem -

  Merhabalar. Cep telefonuma gelen bir mesajda ” Sizin English ten TOEFL öğrencilerine %80 başarı garantisi. Üstelik 400TL değerinde ilk ödemeniz bizden. Ayda sadece 129TL taksitle kayıt olmak için 02167001007″ şeklinde bir mesaj geldi. Öğrenmek istediğim taksit sayısı ve istenilen şehirde kursa katılıp katılamayacağım. Teşekkürler.

  • Merhaba Cem Bey, 10 taksit yapılabiliyor ve şubelerimiz olan şehirlerden istediğinizde kursa katılabilirsiniz.

 4. Merhaba,16 yasindayim ve suan amerikada lise okuyorum yazin turkiyeye gelcem ve zamanimi bos gecirmemek icin toefl kursu ariyorum. Sizce bu kurs bana uygun mu? Puanimi 20 puan falan arttirabilirmi?

  • Merhaba Ahmet Bey, hafta içi programlarımızda yazın değerlendirebileceğiniz 5 haftalık TOEFL eğitimi mevcuttur.Eğitimler tamamen sınava yönelik olup, taktik bilgiler verilmektedir.Öğrencinin bu eğitime başlayabilmesi için de en az ADVANCED seviyede olması gerekmektedir.Orada eğitim alıyorsanız seviyeniz zaten uygun olacaktır.Alacağınız eğitimle genel ingilizceyi değil sınav taktiklerini öğreneceğiniz için puanınız mutlaka artış gösterecektir.Tabi bunun için dersleri düzenli takip edip, verilen ödevleride yapmalısınız.

 5. sevgi -

  Merhaba. ben şimdi eşimle toefl kursuna başlamak istiyorum da. boğaziçi dedi kendisi. ben internetten araştırdım da, Sizinenglish’e gidip de memnun kalmayan yok anladığım kadarıyla. yalnız kurban bayramından sonra başlayabiliriz. kurs ücreti, kurs takvimi ve sınıf kontenjanı hakkında bilgi verir misiniz. durum olur haline geldiğinde beşiktaş şubenize başvuru yapacağız. teşekkürler…

Bize Sorun »

Lutfen mesajinizin anlasilir olmasina ozen gosteriniz.