TOEIC Kursu

TOEIC Kursu


TOEIC Kursu

TOEIC Kursu fiyatları için güncel fiyat listemizi inceleyebilirsiniz.

Test of English for International Communication.Günlük iş hayatında kullanılan ingilizceyi, dinleme ve konuşma bazlı olarak ölçen bir sınavdır.

Türkiye’de genellikle bankalar, kurumsal şirketler ve danışmanlık firmaları tarafından tercih edilen bir sınav olan TOEIC çoktan seçmeli 200 sorudan oluşan bir sınavdır. Sınav kağıt üzerinde yapılmakta olup, doğru cevaplar, cevap anahtarı formuna doldurulmaktadır.Puanlama sistemi 10/990 olarak belirlenmiş olan TOEIC sınavında geçme kalma yoktur.

Sınav iki bölümden oluşmakta olup, ilk bölüm dinleme, ikinci bölüm ise okumadır.Dinleme bölümünde size gösterilen fotoğraflar ve kısa konuşmaların açıklamaları 100 soru olarak sorulur. Okuma bölümünde ise okuduğunu anlama, boşluk doldurma, cümle tamamlama gibi soru çeşitleri bulunmaktadır.

Sizin English, Uygun şartlarda eğitime başlamış öğrenci gruplarında 800 ve üzeri puan alma oranı %65 iken, programı düzenli takip eden ve verilen sorumlulukları harfiyen yerine getiren kişilerde 800 ve üzeri puan alma oranında %85–90 başarı sağlandığı gözlemlenmektedir.

Bize Sorun »

Lutfen mesajinizin anlasilir olmasina ozen gosteriniz.