Ücretsiz Takviye Dersleri – Ücretsiz Online DerslerSizin English’den tüm yeni ve eski öğrencilerine müjde! Sizin English’in bir Avrupa Birliği projesi olan e-learning sistemi artık tamamen ücretsiz. Hem de yerinizden ayrılmadan evde, iş yerinde veya tatilde. Siz nerede olursanız olun biz hep yanınzda olmaya devam edeceğiz.

Piyasa değerinin yıllık binlerce dolara kadar ulaştığı bu online e-learning sistemi siz öğrencilerimize BEDAVA.

 •   Bu programları takip edebilmek için yüksek hızda bir internet bağlantısı ve bir headset yeterli.
 •   Yüksek kalitede canlı yayınlar.
 •   Daha önceden belirtilen programlara uygun virtual classroom çalışmaları.
 •   Ücretsiz konuşma dersleri.
 •   Ücretsiz kelime dersleri.
 •   Ücretsiz besiness english ve daha birçok aktivite eski yayınlara ulaşabilme imkanı.
 •   Sizinenglish uzantılı ücretsiz e-mail hesabı.

5 Soru »

 1. ingilizce öğrenmek istiyorum

  • ..Merhaba Burak Bey;

   Genel ingilizce eğitimlerimiz;

   Elementary
   Pre intermediate
   İntermediate
   Upper İntermediate
   Advanced

   olmak üzere toplam 5 seviyeden oluşur ve her seviyemiz de 160 ders saatidir.
   Seviye sonlarında yapılan sınavda okuma/yazma/konuşma/dinleme olarak eğer %60 bir başarı sağlarsanız bir üst seviyeye geçirebiliyoruz. Eğer %60 başarının altında kalırsanız devamsızlıklarınızın 24 saati aşmaması koşulu ile her seviye de 1 kalma hakkınız vardır ve o seviyeyi ücretsiz olarak tekrar veriyoruz. Eğitimimizin garantisi de buradadır.

   Elementary dediğimiz başlangıç düzeyinde türk eğitmenler ile eğitime başlatırız.
   Pre intermediate ve İntermediate seviyelerine geldiğiniz zaman eğitiminizin %60’ını yabancı eğitmenler, grammar ile ilgili sorularınız için %40’ını türk
   eğitmenler ile devam ettiririz.
   Upper İntermediate ve Advandec seviyeleri ise ileri seviyeler olduğu için %100 yabancı eğitmen kadrosu ile eğitiminizi bitiririz.

   Bunlar alacağınız genel sınıf eğitimlerinizdir. Bir de bunların dışında her hafta kaçırdığınız, gelemediğiniz ve telafi ihtiyacı hissettiğiniz anlarda 1 gün 45 dakika olarak istediğiniz gün ve saatte özel ders alma hakkınız vardır. Böylece eğitimlerinizden de geri kalmamış olacaksınız.

   Haftanın 7 günü ücretsiz olarak katılabileceğiniz ilk iki seviyede grammar ve kelime sınıflarımız, sonraki seviyeler içinse konuşma sınıflarımız da mevcuttur.

   Aynı zamanda internet sitemizden her öğrencimiz, online eğitim bölümüne üye olup, kelime sınıflarının canlı ders anlatımlarını takip edebilir.

 2. Tuğçe -

  Nasıl indireceğim?

 3. merhabalar ben görme engelliyim ve ücretsiz İngilizce kurslarınızdan faydalanmak istiyorum ne yapmalıyım iyi derecede bilgisayar kullanıyorum internet üzerinden de takip edebilirim teşekkürler2228828

  • ..Merhabalar Alirıza Bey;

   İnternet üzerinden eğitimlerimiz bulunmamaktadır. Sadece kendi öğrencilerimiz için online olarak vocabulary sınıflarımız ve YDS denemelerimiz yayınlanıyor.
   Özel öğrencilerimiz için ayırmış olduğumuz ücretsiz kontenjan sınırımıza da ulaşılmış bulunmaktayız. Görme engelli bir öğrencimiz henüz yok ama umarım bir sonraki kontenjanımız için tekrar haberleşebiliriz. İyi Günler Dilerim… Saygılarımla…

Bize Sorun »

Lutfen mesajinizin anlasilir olmasina ozen gosteriniz.