YDS Kursu

YDS Kursu


Yds Kursu için doğru adrestesiniz. Yeni yapılan düzenleme ile, yabancı dil seviyesini belirlemek amacı ile sadece YDS sınavı yapılacak ve diğer dil sınavları KPDS ve ÜDS artık yapılmayacaktır.

YDS kısaltmasına daha önceleri üniversite sınavlarına hazırlık yapanlar aşinadır. Fakat bu sefer karşımıza KPDS-ÜDS sınavının yerine gelen sınavın kısaltması olarak çıkmış bulunmaktadır. YDS sayesinde sadece KPDS ÜDS değil aynı zamanda içeriğinde İngilizce barındıran diğer sınavlarda YDS çatısında birleşmiş oldu. Bu sınavlardan biri de içeriğinde İngilizce ölçme bölümü de bulunduran KPSS dir.

Sizin English YDS Programının temel amacı; YDS sınavında başarılı olmanız için gerekli bilgi, sınav stratejisi ve pratiğini kazanarak mümkün olan en kısa sürede en yüksek notu alabilmenizdir. Bu nedenle, sınav hazırlık müfredatımız, Yeni YDS sınav içeriğine yönelik eğitimlerin yanı sıra, YDSsınav tekniği ve sınavda kullanacağınızstratejiler ile sınav pratiğine yönelik çalışmaları da içermektedir.

Akademik hocalarımız ve yeni YDS sınavına uygun Özel Müfredatımız ile YDS Sınav Eğitimlerimiz; güncel sorular ve YDS sınav teknikleri konusunda uzman ve Akademik geçmişi olanhocalar tarafından verilmektedir. Dersler yeni YDS sınav formatına göre hazırlanmış müfredatlar la yapılmaktadır. Derslerde sınav odaklı bir yol izlenerek; gereksiz ve sınavda işinize yaramayacak konular elenip etkin bir eğitim verilmektedir.

YDS sorularının hazırlanışı ve zorluk derecesinin son KPDS den farklı olmayacağı ön görülüyor.  OSYM son senelerde sınavın içeriğinde bolca değişiklik yaparak sınavı eskiye oranla oldukça zorlu hale getirmişti.  Hatta bu değişiklik ile önceleri yüksek puan alanların aynı puanı almak için takviye eğitimler  almak zorunda kaldığını görmekteyiz.

YDS ile adayların yaşayabilecekler en beklenmedik durum ise daha önceden akademik takvimde yayınlanan sınav tarihlerinin birleştirilerek değiştirilmiş olması. Bu nedenle KPDS adayları ne yazık ki neredeyse 2 ay geriye alınan sınava hazırlanmak için daha az süreye sahipler. Bunun yanında ÜDS adaylarının önceleri can simidi olan KPDS ye girmeleri hayal olmuş durumda. Dolayısı ile ÜDS ciler ikinci şanslarından KPDS ciler ise önlerindeki zamandan oldular.

Bu vasıta ile ortaya çıkan bu olumsuzluğu ortadan kaldırmak için adaylar normalden biraz daha fazla efor sarfetmek zorunda kalacaklar. Adayların bu süreçte profesyonel bir YDS kursu ile çalışmalarını kendi başarıları adına önemsiyoruz.

Yeni yönetmelik gereği, yılda iki defa YDS sınavı yapılacak olup, ÖSYM tarafından uygulanan ve içinde yabancı dil seviyesi tespit sorusu veya testi bulunan sınavlarda ise yabancı dil sorusu veya testi bulunmayacak, bu adayların sınav sonuçlarının değerlendirilmesinde YDS’den alacakları puanlar kullanılacak.

Bu sebeplerden dolayı, 2013 yılı başı itibari ile ÖSYM tarafından yapılan KPSS, TUS, DUS gibi sınav ve yerleştirme işlemleri ile ÜDS ve KPDS sonuçlarını kullanan diğer kamu ve özel kurum ve kuruluşların sınav ve yerleştirme işlemlerine katılacak adayların, yabancı dil seviyelerinin belirlenmesi için 7 Nisan 2013 tarihinde yapılacak olan YDS’ye katılmaları yararlarına olacaktır.

YDS Kursu Merkezlerimiz

YDS kursu İstanbul , YDS kursu İzmir, YDS Kursu Ankara, YDS Kursu bursa ve YDS Kursu Eskişehir merkezlerimizde sizden gelecek tüm soru ve talepleri değerlendirmek üzere müşteri temsilcilerimiz her zaman hazırlar.

Yds kursu fiyatları

Yds Kursu fiyatlarında 400 TL indirim fırsatını kaçırmayın!

Hafta içi sabah, hafta içi akşam, hafta sonu öğleden sonra YDS Kurs Fiyatları 1690TL-400TL= 1290TL

Hafta sonu sabah YDS kurs fiyatları 1790TL-400TL =1390TL

Not: 400 TL indirim kampanyası 17/03/2013 tarihine kadardır.

Size özel indirimler için bizi hemen arayın, yds kursu hakkında daha detaylı bilgi için yds kursu

 

 

YDS KURSU İSTANBUL ŞUBELERİMİZ

YDS Kursu Kadıköy

KADIKÖY/İSTANBUL

• YDS Kursu Beşiktaş 
BEŞİKTAŞ/İSTANBUL

• YDS Kursu Bakırköy 
BAKIRKÖY/İSTANBUL

•  YDS Kursu Mecidiyeköy
ŞİŞLİ/İSTANBUL

•  YDS Kursu Ataköy
ŞİRİNEVLER/İSTANBUL

•  YDS Kursu Pendik
PENDİK/İSTANBUL

YDS KURSU İZMİR ŞUBELERİMİZ

YDS KURSU İZMİR KARŞIYAKA ŞUBESİ:

Karşıyaka/İzmir

YDS KURSU İZMİR ALSANCAK ŞUBESİ

Alsancak/İzmir

 

YDS KURSU ANKARA ŞUBEMİZ

Kızılay/Ankara

14 Soru »

 1. aysegul -

  çocuk doktoruyum ve YDS kursu hakkında bılgı almak ıstıyorum.

  • Ayşegül Hanım, YDS kursu için öncelikli olarak sizi bir seviye tespit sınavına almamız gerekiyor.Eğer uygun seviyede çıkarsanız direkt olarak YDS programlarına başlayabilirsiniz.Katılacağınız program sınav odaklı olarak yapılacak ve soru çözümleri ve taktikleriyle sınava hazır hale getirileceksiniz.Kurslar bu hafta itibariyle başlamış olacak ve hafta içi hafta sonu hangi program size uygun olursa ondan yararlanabileceksiniz.Bunun için sizi en yakın şubemizde seviye tespit sınavına bekliyoruz.

 2. nehtap -

  yds hakkında bilgi verirmisiniz inter artı yds olursa daha iyi olur ayrıca ücreti hakkındada bilgi verirseniz çok memnun olurum

  • Merhaba Mehtap Hanım, inter+YDS programlarımız için pre-intermediate seviyesinde bir ingilizceniz olması gerekiyor.Yapılacak olan inter programında sadece gramer kısmı verilir ve sonrasında YDS programı ile birlikte soru çözümleri başlar. Eğitmenler sınav programlarında deneyimlidirler.Hafta içi akşam da ve hafta sonu sabahta bu program mevcuttur.Sınav nisan ayında yapılacağı için hafta sonu sabah programı daha önceden başladı, akşam programına da bugün itibariyle 19:00 da katılabilirsiniz.Bu kursun fiyatı 1990,00 TL dir ve taksitlendirme imkanları mevcuttur.

 3. şerife pınar -

  iyi akşamlar.ben yds kursunuzun kaç ay süreceği hakkında ve ne zaman başlayacağı hakkında bilgi sahibi olmak istiyorum. 7nisandaki sınav için kursunuz mevcut mu ?

  • Şerife Hanım, 7 Nisan YDS sınavı için programlarımız geçtiğimiz hafta içinde başladı.Eğer hafta içi sabah programları için uygunsanız da 28 Ocak da başlayacak yeni bir program mevcut. Bu programlar için öncelikli olarak seviye tespit sınavına gelmeniz gerekmektedir. Programlar sınav haftasına kadar devam edecektir.

 4. fadik -

  merhaba. hemşireyim, yükseklisans yapmak istiyorum. ingilizcem berbat sıfırdan başlayacam diyebilirim. yds kursu için fiyat öğrenmek istiyorum. aynı zamanda çalışıyorum. hafta içi 2 gün olacak şekilde kurs saatleri var mı?

  • Merhaba, YDS programları için öncelikle intermediate seviyesinde olmak gereklidir. Ancak hafta içinde en az dört gün olan programlar bulunuyor.Hafta sonunda iki gün olan programlar mevcut.

 5. Merhaba,
  YDS kursu hakkında detaylı bilgi almak, ve kısa sürede başlamak istiyorum.Gün içinde arayabilirseniz sevinirim.
  Teşekkürler.

  • Merhaba Ertan Bey, arkadaşlarımız gün içerisinde sizi arayacaklardır.Nisan da ki sınava hazırlanmak istiyorsanız, en doğru olan da hemen başlamanız olacaktır.

 6. ilyas -

  merhaba sizi azerbaycandan ariyorum ben kendim cocuk doktoruyum ve bizler icin belirlenmis STS sinavini kazandim simdi TUS gire bilmem icin YDS kazanmam gerekiyor ve benimde ingilizce gramer bilgim olsada ingilizce soz kapsitem ve sinav hagginda bilgim az kendimcede boyle bir kara aldim ki nisan sinavini bitdikden sonra ikinci donem YDS ICIN sizin kurslariniza katila bilirmiyim ?kurs benim gibi ingilzcesei az olan biri icin kac ay surer ? gibi bilgiler edinmek istiyorum .

  • İlyas Bey, İngilizce dil bilgisi seviyenizi öğrenmek ve kesin bir süre söyleyebilmek için en azından internet üzerinden sınav yapmamız gerekmektedir. http://www.Sizinenglishtr.com/Online-Seviye-Tespit-Sinavi.html#Sizinenglish , bu adresten sınava girebilirsiniz, sonucu mailinize gelecektir. İntermediate gibi bir seviyede çıkarsanız YDS programımız yaklaşık 3 ayda tamamlanacaktır.Sınava girdiğinizde sonucunuzu bize bildirirseniz sizin için en uygun programı birlikte belirleyebiliriz.

 7. ilyas -

  merhaba sizin verdiyiniz adresden sinava girdim ve verilen surede sorularin hepsine bakma sansim olmadi 26 sorudan 17 dogru ve 9 yanlis yapdim ,,,,,benim oyrenmek istediyim bir sonraki yds sinavi icin ben ingilizceyi tam basadan baslayacag bir programla baslarsam bu tam olarag kac ay surer yani ikinci YDS sinavina gire bilme sansim varmi ? tsk ederim

  • Bu şekilde pre-intermediate seviyesinden başlayıp, hafta içi sabah gurubuna gelebilirseniz 4,5 ayda YDS ye hazırlanabilecek duruma gelirsiniz.Yani hemen hafta içi sabah programına başlarsanız tam zamanlı olarak eğitiminiz tamamlanmış olur.Akşam ya da hafta sonu programlarına gelebilecekseniz ancak bir sonraki sınava hazırlanabilirsiniz.

Bize Sorun »

Lutfen mesajinizin anlasilir olmasina ozen gosteriniz.