YDS Kursu Ankara

YDS Kursu Ankara


YDS Kursu Ankara

YDS kursu Ankara için bizi hemen arayın…

YDS kursu Ankara fiyatları çok yakında burada…

YDS ilk sınavının 7 Nisanda , ikincisinin Ekim ayı içerisinde yapılması planlanmaktadır. YDS Sınavı önceden KPDS olduğu gibi 23 dilden gerçekleştirilecektir. Fakat sadece İngilizce, Almanca, Fransızca, Arapça ve Rusça dilleri için önceden olduğu gibi yılda 2 defa yapılacaktır. Diğer diller için sınav yılda bir defa her yıl İlkbahar döneminde yapılacaktır.

YDS, bilinen en son sınav olan Kasım 2012 Kpds’den,soruların zorluk derecesi ve soru dağılımı bakımından farklı olmayacaktır. YDS veya dil yeterliliğini ölçen herhangi bir sınava ”yazma,dinleme ve konuşma” bölümleri dahil olmadığı sürece yapılan değişiklik ne olursa olsun sonuçta sınav içeriği hep aynı kalacaktır. YDS bu hali ile de tüm uluslararası sınavlara göre daha kolay olmaya devam edecektir.

Bu nedenle Kpds ve Üds hazırlığı yapan tüm adaylar yapılması gereken büyük değişikliğe kadar rahat bir nefes alabilirler.

Neden Sizin English YDS Kursu Ankara?

  • Bütünüyle yenilenmiş, yeni YDS sistemine tam olarak uygun yeni müfredat.
  • YDS Sınav teknikleri için özel olarak hazırlanmış yeni eğitim sistemi
  • YDS adaylarına özel hazırlanmış yoğun programlar, hedefe hızlı ulaşmak için özel gruplar
  • Bütçenize uygun ödeme seçenekleri, uzun süreli taksitler ve kampanyalar.

Sizin English Ankara Yds Kursu İletişim:

Meşrutiyet Caddesi Koray Han No:1 Kat:6 Kızılay/Ankara

(+90 312) 418 52 50

(+90 312) 418 52 54

(+90 312) 418 52 57

ankara@Sizinenglishtr.com

2 Soru »

  1. İpek Damla Akpınar -

    Eylülde yapılacak olan YDS kursu hangi tarihler arasında yapılacak? bu kurs için kaydımızı en geç ne zamana kadar yaptırabiliriz vede ücretleri ne kadar olucak?

    • Merhaba İpek Hanım, sınav 06 Ekim tarihinde yapılacaktır.Dolayısıyla kurslar da buna göre planlanmıştır ve programlarına göre haziran ve temmuz ayında eğitimlerimiz başlayacaktır. Bu eğitimler için olabildiğince erken kayıt olmakta yarar vardır.Çünkü akademik eğitimlerde sınıflar önceden dolar ve öğrenciler de sınıfları başlayana kadar diğer ek derslerden faydalanabilir.Bu arada bu kurs için en az intermediate seviyesinde olmanız gerekmektedir.Dilerseniz en yakın zamanda şubemize gidip seviye tespit sınavı olabilirsiniz.

Bize Sorun »

Lutfen mesajinizin anlasilir olmasina ozen gosteriniz.