Yoğun İngilizce Kursu

Yoğun İngilizce Kursu


Yoğun İngilizce Kursu

Yoğun İngilizce kursu, İngilizce dilinin en önemli yönü üzerine odaklanır.Okuma, yazma, dinleme ve konuşma. Bu program, Genel İngilizce kursları ile mukayese edildiğinde katılımcıya daha fazla ders sunar ve İngilizce’de geliştirmek istenilen alanlar üzerinde durulur.

Akıcı,hızlı ve etkili bir biçimde iletişim kurmak için, en iyi yol Yoğun İngilizce programıdır. Öte yandan günlük İngilizce’de işe yarayacak birçok sözcüğü ve gramer yapılarını da öğretilmesi amaçlanır. Sizin English’in uzman kadrosu ile, çeşitli uzmanlık konularını seçerek program katılımcıya göre düzenlenir.

20 Soru »

 1. aylık ne kadar ödeniyor indirim veya kampanyalarınız var mı 3 ayda çok iyi bir ingilizcem olur mu cevebınızı bekliyorum

  • Merve Hanım, 3 ayda hangi seviyeye geleceğinizi belirlemek için önce şimdiki durumunuzu öğrenmemiz gerekiyor.Eğer herhangi bir bilginiz yoksa 3 ayda ancak temel seviyede İngilizce bilginiz olur.Aylık 160,00 lira civarında ödeme yapabiliyorsunuz, tabi bu taksit sayınıza bağlı olarak değişir.Şu an yeni dönem kampanyalarımız mevcut.2 seviye aldığınızda 1 seviye size hediye ediliyor.Bu şekilde iyi bir seviyeye gelmiş olursunuz.

 2. MERHABA,
  KIZIM AREL ÜNV.TEPEKENT KAMP.U.ARASI LOJİSTİK 1.SINIF ÖĞRENCİSİ.BÜYÜKÇEKMECEYE YAKIN.BURADA DERSANENİZ VAR MIDIR?
  PERŞ.CUMA CTSİ PZR.DERS ALABİLİR.YOĞUN İNGİLİZCE PROGRAMINIZ HAKKINDA BİLGİ ALMAK İSTERİM.SEVİYESİ DEVLET OLKULU DÜZEYİNDE.
  HANGİ PROGRAMLA DAHA HIZLI SONUÇ ALABİLİRİZ.FİYAT TA ÖNEMLİ TABİ.BEN İZMİR’DEYİM.

  TEŞEKKÜRLER,

  • Reşat Bey, Büyükçekmece’ye en yakın ataköy ve bakırköy şubelerimiz var.Cumartesi, pazar olan haftasonu sabah ve hagfta sonu öğlen programlarımız da mevcut.Eğer öğrenci daha önce hazırlık eğitimi almadıysa muhtemelen yetişkinler için ilk seviye olan elementary kurundan başlayacaktır.İyi bir sonuç almak için sabırlı olup, düzenli devam edilmesi gerekmektedir.İzmir’de ki şubelerimizden de bilgi alabilirsiniz.

 3. Merhaba, benim seviyem upper intermediate üç ay okumak istiyorum.
  Fiyatlarınızı öğrenebilir miyim?

  • Merhaba Aziz bey, upper seviyesini almak istiyorsanız, 3 ay süren hafta içi akşam programlarımız mevcut.Ücreti 1290.00 TL olmakla birlikte, taksitlendirme yapabilirsiniz.Tabi önce sizi seviye tespit sınavına almamız gerekmektedir.

 4. FATİH -

  Merhaba,özel bir şirkette teknik servis sorumlusu olarak görev yapmaktayım.ingilizce seviyem yok denecek kadar az..ingilizce kursu almayı düşünüyorum.ne kadar bir süre gereklidir?Ayrıca fiyat olarak bilgilendirirseniz sevinirim.oturduğum semt,sancaktepe/samandıra. Cevabınızı bekliyorum…

  • Merhaba Fatih Bey, Pendik ya da Kadıköy şubemizi tercih edebilirsiniz.Elementary seviyesinden başlayıp en az 3 seviye alırsanız, eğitiminiz hafta içi akşam programında 9 ay, hafta sonu programlarında 12 ay da tamamlanacaktır. Fiyatları da 2.590,00 ile 3.090,00 TL arasında değişmektedir.Bu şekilde toplamda 420 ders saati eğitim alırsınız ve intermediate seviyesini tammalamış olursunuz.

 5. İngilizce bilgim 0, hafta içi akşam veya haftasonu gelebilirim. Kadıköydeki şube tercihim sanırım yoğun ingilizce programı almam gerekli…Fiyat ve taksit bilginizi rica ediyorum, teşekkürler.

  • Cansu Hanım, Elementary+Pre+Intermediate seviyelerini alırsanız 2+1 kampanyamızdan yararlanabilirsiniz.Toplam da 420 ders saati eğitim ile intermediate seviyesini bitirirsiniz.Fiyatları hafta içi akşam programımız da 3090,00 TL ile 3490,00 TL arasında, ödeme tercihinize göre değişmektedir.Taksitlendirme yapabilirsiniz.Yeni açılacak programımıza katılmak için sizi en yakın zamanda şubemize bekliyoruz.

 6. merhabalar..benim ingilizcem yok ve ögrenciyim ege üniversitesinde ingilizce ögrenmek istiyorum..haftaiçi çarşamba ve perşembe günleri akşam 17:00 dan sonra müsait oluyorum haftasonu da cumartesi 17:00 dan sonra pazarda tüm gün boşum ne gibi bişey yapabilirsiniz benim için? ücret ve egitim de yardımcı olur musunuz cevabı mail adrsime ulaştırırsanız sevinirim
  iyi çalışmalar….

  • Merhaba Tamer Bey, bu şartlarda size birebir ders almanızı öneririz.Yaz dönemi yaklaştığı için eğer yazın müsait olacaksanız hafta içi sabah yoğun programdan faydalanabilirsiniz.Eğitiminizi ve kaç saat alabileceğinizi belirlemek için önce sizi seviye tespit sınavına almamız gerekmektedir.Ücret ve ders saatlerinizi buna göre planlayabiliriz.

 7. ben çok fazla yabancı dizi izliyorum ve kendimi ifade edebilecek kadar ingilizcem var fakat genellikle kelime ağırlıklı. kesinlikle ingilizceyi öğrenip konuşabilmek istiyorum.izmirde yaşıyorum. hangi programlara katılmam gerekiyor

  • Merhaba Gülşah Hanım, öncelikli olarak seviye tespit sınavına girmelisiniz ki, hangi programdan başlamanız gerektiğini söyleyebilelim.İzmir de size en yakın bulunan şubemize gidip seviye tespit sınavı olabilirsiniz.Dinleme yapmaya devam edin, çünkü kulak dolgunluğunuz olduğunda çok daha hızlı öğrenebildiğinizi göreceksiniz.

 8. şeyma -

  merhabalar. ben bu yaz döneminde yoğun ingilizce bölümü olan kursa katılmak istiyorum. fakat yazın stajyer olarak çalışmam lazım sadece 1,5 aylık boş zamanım var. 1.5 ay da yoğun ingilizce programını bitirebilir miyim?

  • Merhaba Şeyma Hanım, yaz döneminde hafta içi sabah yoğun programlarımız da 1 seviyelik eğitim 9 haftada tamamlanmaktadır.Hafta sonu ya da hafta içi akşam programlarımızı değerlendirebilirsiniz.

 9. merhabalar
  ben 11 yaşındayım ingilizce seviyem intermediate ortalarında ilerletmek istiyorum eylül ayında ankara şubenizde bu seviyede dersleriniz varmı hangi tarihte başlıyor ücreti hakkında bilgilendirirmisiniz çok teşekkür ederim

  • ..Merhabalar Orkun Bey;

   9/15 yaş arası çocuk sınıflarımız mevcuttur, tabiki intermediate düzeyinde bir ingilizceniz var ise, bunu tekrar bir seviye belirleme sınavı ile ölçüp duruma göre sınıflara alım yapıyoruz. Dilerseniz gün içerisinde detaylar için Ankara Şubemizden arkadaşlarımıza dönüş yaptırırız. İyi Günler Dilerim.

 10. dilara -

  ben 16 yaşındayım ve kelime eksikliğim var sadece . gelebilceğim kurs ve fiyatı ne kadar olur. ve ne kadar bir sürede çok iyi ingilizce konuşabilirim

 11. dilara -

  .

Bize Sorun »

Lutfen mesajinizin anlasilir olmasina ozen gosteriniz.